Отлагане на методическите конференции

Поради усложнена епидемиологична обстановка в страната, СК при ЗС на БФС временно преустановява провеждането на методически конференции. Допълнително ще бъдете информирани кога ще се възобнови провеждането им.

Промяна в датата на провеждане на следващата Методическа конференция

СК при ЗС на БФС - София  съобщава, че следващата методическа конференция на футболните съдии от Зона София ще се проведе на 20 октомври (вторник), 2020 г. от 18.30 ч., в зала "Родина" на НС "Васил Левски". Промяната се налага заради мач на Националния отбор. Тема на конференцията ще бъде  "Задължения на 4-ия съдия.Контрол на официалните лица на отборите" - лектор Тихомир Костовски. Ще бъдат обсъдени и организационни въпроси.             

С цел спазване на противоепидемичните мерки е необходимо  да бъдете с предпазна маска на лицето.                

Присъствието е задължително!

Решения на Дисциплинарната комисия

На свое заседание, проведено на 29.09.2020 г., Дисциплинарната комисия към ЗС на БФС – София взе следните решения:

            ДК налага наказания на ФК „Кюстендил“ /Кн./ на основание член 28, алинея 1, точка 2, буква д) от Дисциплинарния правилник на БФС за сезон 2020/2021 г., както следва:

 

  • На ФК „Кюстендил“ /Кн./ се налага имуществена санкция в размер на 1000 лв.
  • На ФК „Кюстендил“ /Кн./ - отбор Юноши младша зона се налага дисциплинарно наказание присъждане на служебни загуби до края на текущата спортно-състезателна година.
  • Отнемат се 3 /три/ точки от актива на представителния мъжки отбор на клуба – участник в първенството на Трета лига ЮЗГ за сезон 2020/2021 г.

                                                                                  

Методическа конференция

СК при ЗС на БФС - София  съобщава, че на 29 септември (вторник), 2020 г. от 18.30 ч., в зала "Родина" на НС "Васил Левски", ще се проведе методическа конференция на футболните съдии от гр.София. По време на конференцията ще бъде направен "Анализ на най-често допусканите грешки на теоретични изпити" - лектор Милко Николов и "Подготовка за футболна среща. Поведение преди, по време на и след края на срещата" - лектор Николай Йорданов. Ще бъдат обсъдени и организационни въпроси.             

С цел спазване на противоепидемичните мерки е необходимо  да бъдете с предпазна маска на лицето.                

Присъствието е задължително!

Завърши турнира по футбол за деца (р.2008 г.) ф.11 в НФБ „Бояна“

 

Завърши турнира по футбол за деца (р.2008 г.), който се проведе в НФБ „Бояна“ от 18 до 20 септември. В него взеха участие 10 отбора. Състезанието бе организирано от ЗС на БФС гр.София по програма "Футболни звезди" на БФС. Участващите отбори за първи път играха във формат ф.11, какъвто ще практикуват и през новия сезон 2020/2021.

                 
ТУРНИР ПО ФУТБОЛ
ЗА ДЕЦА, РОДЕНИ 2008 Г. /Ф11/
НА 18-ТИ, 19-ТИ  И 20-ТИ СЕПТЕМВРИ 2020 Г. НА НАЦИОНАЛНА ФУТБОЛНА БАЗА БОЯНА - ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН
 
                 
УЧАСТНИЦИ:      
1.   АРЕС   6. ЛЕВСКИ-РАКОВСКИ      
2.   БОТЕВ 57 СУ   7. ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929      
3.   ВИТОША - БИСТРИЦА   8. Н СПОРТ      
4.   ВИТОША 13   9. СЕРДИКА      
5.   ЕЛИТ-СОФИЯ   10. СПАРТАК 2015      
                 
                 
ПРОГРАМА:      
                 
    I-ва група     II-ра група      
1   ЕЛИТ-СОФИЯ 1   ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929      
2   СЕРДИКА 2   Н СПОРТ      
3   ВИТОША 13 3   СПАРТАК 2015      
4   БОТЕВ-57 4   ЛЕВСКИ-РАКОВСКИ      
5   ВИТОША-БИСТРИЦА 5   АРЕС      
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
СРЕЩИ В ГРУПИТЕ ДАТА ЧАС РЕЗУЛТАТ
I. 2 СЕРДИКА I. 5 ВИТОША-БИСТРИЦА 18.9.2020 9:30 0-1
II. 2 Н СПОРТ II. 5 АРЕС 18.9.2020 10:40 1-1
I. 3 ВИТОША 13 I. 4 БОТЕВ-57 18.9.2020 11:50 5-2
II. 3 СПАРТАК 2015 II. 4 ЛЕВСКИ-РАКОВСКИ 18.9.2020 13:00 0-3
I. 5 ВИТОША-БИСТРИЦА I. 3 ВИТОША 13 18.9.2020 14:10 0-3
II. 5 АРЕС II. 3 СПАРТАК 2015 18.9.2020 15:20 8-0
I. 1 ЕЛИТ-СОФИЯ I. 2 СЕРДИКА 18.9.2020 16:30 3-2
II. 1 ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 II. 2 Н СПОРТ 18.9.2020 17:40 1-0
I. 3 ВИТОША 13 I. 1 ЕЛИТ-СОФИЯ 19.9.2020 9:30 0-2
II. 3 СПАРТАК 2015 II. 1 ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 19.9.2020 10:40 0-3
I. 4 БОТЕВ-57 I. 5 ВИТОША-БИСТРИЦА 19.9.2020 11:50 0-2
II. 4 ЛЕВСКИ-РАКОВСКИ II. 5 АРЕС 19.9.2020 13:00 0-1
I. 1 ЕЛИТ-СОФИЯ I. 4 БОТЕВ-57 19.9.2020 14:10 3-2
II. 1 ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 II. 4 ЛЕВСКИ-РАКОВСКИ 19.9.2020 15:20 2-4
I. 2 СЕРДИКА I. 3 ВИТОША 13 19.9.2020 16:30 0-2
II. 2 Н СПОРТ II. 3 СПАРТАК 2015 19.9.2020 17:40 10-0
I. 4 БОТЕВ-57 I. 2 СЕРДИКА 20.9.2020 9:30 1-8
II. 4 ЛЕВСКИ-РАКОВСКИ II. 2 Н СПОРТ 20.9.2020 10:40 0-3
I. 5 ВИТОША-БИСТРИЦА I. 1 ЕЛИТ-СОФИЯ 20.9.2020 11:50 0-1
II. 5 АРЕС II. 1 ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 20.9.2020 13:00 1-0
                 
КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ      
    I-ва група     II-ра група      
1   ЕЛИТ 1   АРЕС      
2   ВИТОША 13 2   Н СПОРТ      
3   ВИТОША-БИСТРИЦА 3   ЛЕВСКИ-РАКОВСКИ      
4   СЕРДИКА 4   ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929      
5   БОТЕВ 57 5   СПАРТАК 2015      
                 
ПОЛУФИНАЛНИ СРЕЩИ ДАТА ЧАС РЕЗУЛТАТ
I. 1 ЕЛИТ II. 2 Н СПОРТ 20.9.2020 14:10 1-3
II. 1 АРЕС I. 2 ВИТОША 13 20.9.2020 15:20 2-1
                 
СРЕЩА ЗА III-то / IV-то място ДАТА ЧАС РЕЗУЛТАТ
ЕЛИТ ВИТОША 13 20.9.2020 16:30 0-4
                 
ФИНАЛ ДАТА ЧАС РЕЗУЛТАТ
Н СПОРТ АРЕС 20.9.2020 17:40 0-1
                 
                 
КЛАСИРАНЕ      
I-во място АРЕС      
II-ро място Н СПОРТ      
III-то място ВИТОША 13      
IV-то място ЕЛИТ СОФИЯ      

Станаха ясни призьорите от турнира по футбол за деца проведен в НФБ „Бояна“

Станаха ясни призьорите от турнира по футбол за деца (р.2008 г.) проведен в НФБ „Бояна“ от 11 до 13 септември. В него ще взеха участие 10 отбора. Състезанието бе организирано от ЗС на БФС гр.София по програма "Футболни звезди" на БФС . Участващите отбори за първи път играха във формат ф.11, какъвто ще практикуват и през новия сезон 2020/2021.

 

 

 

 

 

 

Т У Р Н И Р

ПО ФУТБОЛ 11 ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА 2008 ГОДИНА,

 11, 12 и 13.09.2020 г., НАЦИОНАЛНА ФУТБОЛНА БАЗА - БОЯНА 

 

                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

  1. ДИТ София
  2. Левски
  3. Левски-Спартак 1962
  4. Пловдив
  5. Национал
  6. Барокко
  7. Септември
  8. Славия
  9. София Спорт
  10. ЦСКА-София

 

 

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Пловдив

1. ЦСКА-София

2. ДИТ София

2. Левски-Спартак 1962

3. Септември

3. Национал

4. Барокко

4. Славия

5. Левски

5. София Спорт

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

I. 2. ДИТ София

I.5. Левски

11.09.

09.30

1-3

ІІ. 2. Левски-Спартак 1962

II.5. София Спорт

11.09.

10.40

0-1

І. 1.  Пловдив

I.2. ДИТ София

11.09.

11.50

2-3

ІІ. 1. ЦСКА-София

II.2. Левски-Спартак 1962

11.09.

13.00

2-1

І. 5. Левски

I.3. Септември

11.09.

14.10

8-0

ІІ. 5. София Спорт

II3. Национал

11.09.

15.20

0-10

І .3. Септември

I.4. Барокко

11.09.

16.30

3-3

ІІ. 3. Национал

II.4. Славия

11.09.

17.40

6-1

 

 

 

 

 

І. 3. Септември

I.1. Пловдив

12.09.

09.30

1-5

ІI. 3. Национал

II.1. ЦСКА-София

12.09.

10.40

2-1

І. 4. Барокко

I.5. Левски

12.09.

11.50

0-6

II.4. Славия

II.5. София Спорт

12.09.

13.00

4-0

I.1. Пловдив

I.4. Барокко

12.09.

14.10

6-0

II.1. ЦСКА-София

II.4. Славия

12.09.

15.20

1-3

I. 2. ДИТ София

I.3. Септември

12.09.

16.30

3-0

II.2. Левски-Спартак 1962

II.3. Национал

12.09.

17.40

0-3

 

 

 

 

 

I.4. Барокко

I.2. ДИТ София

13.09.

09.30

2-8

II.4. Славия

II.2. Левски-Спартак 1962

13.09.

10.40

5-0

I.5. Левски

I.1. Пловдив

13.09.

11.50

4-2

II.5. София Спорт

II.1. ЦСКА-София

13.09.

13.00

0-5

 

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

 

I ГРУПА

II ГРУПА

1.Левски

1.Национал

2.ДИТ София

2.Славия

3.Пловдив

3.ЦСКА-София

4.Септември

4.София Спорт

5.Барокко

5.Левски-Спартак 1962

 

 

 

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І    Левски

2. ІІ   Славия

13.09.

14.10

4-1

2. І     Национал

1. ІІ    ДИТ София

13.09.

15.20

2-2 в ред.време

(5-3 след изп. на дузпи)

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

ДАТА

ЧАС

 

Славия

Национал

13.09.

16.30

2-4

         

 

 

Ф  И  Н  А  Л

ДАТА

ЧАС

 

Левски

ДИТ София

13.09.

17.40

3-0

         

 

 

 

К Р А Й Н О   К Л А С И Р А Н Е:

 

                                                І    място                   -          Левски

                                                ІІ   място                   -          ДИТ София       

                                                ІІІ  място                   -          Национал                            

                                                ІV  място                  -          Славия

Междинен физически тест и поправка

На 22 септември 2020 г. на изкуствения терен в НФБ „Бояна“ ще се проведе междинен физически тест – SDS, за съдиите от ранглистите на Елитни юношески групи, Трета лига и ДЮФ Зона София, със звездичка.

По същото време ще се проведе и поправката на физическия и комбиниран теоретичен тест за всички съдии от Зона София от ранглистите на Елитни юношески групи, Трета лига, ДЮФ Зона София и Столични първенства, които не са издържали или не са се явили на летния семинар.

Методическа конференция

СК при ЗС на БФС - София  съобщава, че на 15 септември (вторник), 2020 г. от 18.30 ч., в зала "Родина" на НС "Васил Левски", ще се проведе първата за есенния полусезон методическа конференция на футболните съдии от гр.София. По време на конференцията ще бъде направен анализ на представянето на зимните семинари от членове на СК при ЗС на БФС и секретаря на СК Стоян Алексиев. Ще бъдат обсъдени и организационни въпроси.             

С цел спазване на противоепидемичните мерки е необходимо  да бъдете с предпазна маска на лицето.                

Присъствието е задължително!

Турнир по футбол за деца в памет на Митко Стоилов

Турнир по футбол за деца (р.2009 г.) в памет на дългогодишния Председател на ФК "Въстаник" Войнеговци Митко Стоилов се проведе на стадион „Арена Войнеговци“ на 12 и 13 септември. В него взеха участие 6 отбора. Състезанието се организира от Столична община район „Нови Искър“, ФК „Въстаник 26“ (Войнеговци) със съдействието на ЗС на БФС гр. София.

Призьорите бяха наградени от Г-жа Даниела Райчева - кмет на район "Нови Искър", Г-н Валентин Чакъров - председател на ЗС на БФС София, президента на ФК „Въстаник“ Войнеговци - Г-н Светослав Тодоров и Любомир Инджев - представител на ЗС на БФС София.

 

ВТОРИ ТУРНИР ПО ФУТБОЛ
ЗА ДЕЦА, РОДЕНИ 2009 Г. /Ф9/
НА 12-ТИ И 13-ТИ СЕПТЕМВРИ 2020 Г. НА СТАДИОН АРЕНА ВОЙНЕГОВЦИ
В ПАМЕТ НА МИТКО СТОИЛОВ - ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ФК ВЪСТАНИК 26 /ВОЙНЕГОВЦИ/
                 
УЧАСТНИЦИ:      
1.   ВИТОША-БИСТРИЦА            
2.   ДИТ СОФИЯ            
3.   ЛЕВСКИ            
4.   ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929            
5.   СЛАВИЯ            
6.   РМФ            
                 
ПРОГРАМА:      
                 
    I-ва група     II-ра група      
1   ЛЕВСКИ 1   ДИТ СОФИЯ      
2   ВИТОША-БИСТРИЦА 2   РМФ      
3   ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 3   СЛАВИЯ      
                 
                 
СРЕЩИ В ГРУПИТЕ ДАТА ЧАС РЕЗУЛТАТ
I. 2 ВИТОША-БИСТРИЦА I. 3 ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 12.9.2020 09:30 0-0
II. 2 РМФ II. 3 СЛАВИЯ 12.9.2020 10:40 0-7
I. 1 ЛЕВСКИ I. 2 ВИТОША-БИСТРИЦА 12.9.2020 11:50 2-0
II. 1 ДИТ СОФИЯ II. 2 РМФ 12.9.2020 13:00 12-0
I. 3 ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 I. 1 ЛЕВСКИ 12.9.2020 14:10 0-1
II. 3 СЛАВИЯ II. 1 ДИТ СОФИЯ 12.9.2020 15:20 2-0
                 
КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ      
    I-ва група     II-ра група      
1   ЛЕВСКИ 1   СЛАВИЯ      
2   ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 2   ДИТ СОФИЯ      
3   ВИТОША-БИСТРИЦА 3   РМФ      
                 
ПОЛУФИНАЛНИ СРЕЩИ ДАТА ЧАС РЕЗУЛТАТ
I. 1 ЛЕВСКИ II. 2 ДИТ СОФИЯ 13.9.2020 9:30 0-3
II. 1 СЛАВИЯ I. 2 ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 13.9.2020 10:40 6-0
                 
СРЕЩА ЗА III-то / IV-то място ДАТА ЧАС РЕЗУЛТАТ
         
    ЛЕВСКИ     ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929 13.9.2020 11:50 5-1
ФИНАЛ ДАТА ЧАС РЕЗУЛТАТ
         
    ДИТ СОФИЯ     СЛАВИЯ 13.9.2020 13:00 0-1
                 
КЛАСИРАНЕ      
I-во място СЛАВИЯ      
II-ро място ДИТ СОФИЯ      
III-то място ЛЕВСКИ      
IV-то място ЛОКОМОТИВ СОФИЯ 1929      
V-то място ВИТОША-БИСТРИЦА      
VI-то място РМФ      

Купа „България“

Днес ще бъдат излъчени и останалите Зонални представители освен отборите на ОФК „Беласица“ (Петрич) и ФК „Ботев 1937“ (Ихтиман), които ще вземат участие в Купа „България“.

За да заслужат това право един срещу друг ще играят ФК „Черногорец“ (Ноевци) и ФК „Надежда“ (Доброславци) на стадион „Черногорец“ в с. Ноевци.

Ръководещ съдия на срещата е  Мартин Спасов с асистенти Петър Рангелов и Тони Кирилов и 4ти съдия Емил Василев.

Делегат ще бъде Валентин Лазаров.

По същото време на ст.“Бончук“ в гр.Дупница ще играят ФК „Марек 1915“ и ФК „Оборище“ Панагюрище.

Ръководещ съдия на срещата е  Мариян Гребенчарски с асистенти Тодор Вуков и Георги Спасов и 4ти съдия Гергана Цанкова.

Делегат ще бъде Николай Младенов.

Началния час и на двете срещи е 17.00 ч.