СК при ЗС на БФС-София има нов председател

На свое заседание ЗС на БФС-София, взе решение за Председател на СК да бъде определен Георги Игнатов. Той заменя на този пост Костадин Стоичков оглавил СК при БФС. СК при ЗС на БФС-София се допълва с нов член - Веселин Мишев.

Организира се нов курс за футболни съдии

СК  при  ЗС на БФС - София организира курс за футболни съдии.

Курсът започва на 27 януари 2020 г.  от 18.30 ч. и ще се провежда в сградата на БФС на ул.“Цар Иван Асен II“ № 26.

Поканени са да участват всички желаещи навършили 16 г. към датата на започване на курса.

Такса участие: 100 лв.

 За контакти:

Стоян Алексиев – секретар на СК при  ЗС на БФС - София

Тел: 088 2018985

Имейл: referee_zs_sofia@bfunion.bg

Семинар по Програма ментори и таланти

Съдийската комисия при ЗС на БФС гр.София проведе семинар по Програма ментори - таланти.

В състоялия се на 7 и 8 декември в гр.Благоевград семинар участие взеха пет съдийски бригади ръководещи срещи в първенствата на Трета лига-ЮЗГ и ДЮФ Зона.

Бригадите са в състав:

Ментор - Илияна Богданова (София)

 

Имена

Год.

СК

Ранглиста

1

Стоил Малинов

24 г.

Пз

Ръководещ Трета лига-ЮЗГ

2

Цветан Карабойчев

19 г.

Пз

Асистент Трета лига-ЮЗГ

3

Веселин Шопов

18 г.

Пз

Асистент ДЮФ „Зона“

 

 

 

Ментор - Стефан Маринов (Перник)

 

Имена

Год.

СК

Ранглиста

1

Георги Спасов

25 г.

Сфо

Ръководещ ДЮФ „Зона“ *

2

Владислав Павлов

25 г.

Пк

Асистент Трета лига-ЮЗГ

3

Лъчезар Стоянов

22 г.

Пк

Асистент Трета лига-ЮЗГ

 

 

 

Ментор  Атанас Цанов (София)

 

Имена

Год.

СК

Ранглиста

1

Петър Николов

20 г.

Сф

Ръководещ Трета лига-Юзг

2

Мартин Михайлов

22 г.

Сф

Асистент Трета лига-ЮЗГ

3

Мартин Начов

26 г.

Сф

Асистент Трета лига-ЮЗГ

 

 

 

Ментор  Кънчо Димитров (София)

 

Имена

Год.

СК

Ранглиста

1

Иван Донев

20 г.

Бл

Ръководещ ДЮФ „Зона“ *

2

Костадин Ангелов

22 г.

Бл

Асистент Трета лига-ЮЗГ

3

Йордан Гошев

23 г.

Бл

Асистент Трета лига-ЮЗГ

 

 

 

Ментор  Мартин Стоименов (София)

 

 

Имена

Год.

СК

Ранглиста

1

Николай Ангелов

21 г.

Сф

Ръководещ Трета лига-Юзг

2

Мартин Станчев

21 г.

Сф

Асистент Трета лига-ЮЗГ

3

Исмет Юсеин

22 г.

Сф

Асистент Трета лига-ЮЗГ

 

Семинарът бе открит от Председателя на СК при БФС Костадин Стоичков.  Участие взеха Главният инструктор на СК при ЗС на БФС-София Николай Йорданов и инстукторът на София-град Веселин Мишев.

Бяха направени видео анализи на съдиите от техните ментори, инструкторите и съдийската комисия.

На съдиите участващи в Програмата бяха дадени насоки и препоръки за тяхното развитие.

Завърши Коледният турнир по футбол 5 за подготвителна група деца р.2012 г.

Завърши  Коледния турнир по футбол 5 за подготвителна група деца р.2012 г. организиран от ЗС на БФС - София. Надпреварата се проведе от 6 до 8 декември в залата на Национална футболна база "Бояна". Участие взеха децаот 10 футболни клуба, разпределени в две групи.

ТТ У Р Н И Р

ПО ФУТБОЛ 5 ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА 2012 ГОДИНА,

 06., 07. и 08.12.2019 г., ЗАЛА “НАЦИОНАЛНА ФУТБОЛНА БАЗА” - СОФИЯ 

 

                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

  1. Барокко
  2. Витоша 13
  3. Шампион
  4. Сердика
  5. Спартак София
  6. Спартак 71
  7. Спорт за всички
  8. Талант
  9. Том и Джери
  10. Лъвчета

 

 

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Талант

1. Спартак 71

2. Витоша 13

2. Шампион

3. Спорт за всички

3. Сердика

4. Барокко

4. Том и Джери

5. Спартак София

5. Лъвчета

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І. 2. Витоша 13

I.5. Спартак София

06.12.

13.10

9:2

ІІ. 3. Сердика

II.4. Том и Джери

06.12.

14.00

2:2

І .3. Спорт за всички

I.4. Барокко

06.12.

14.50

3:1

ІІ. 2. Шампион

II.5. Лъвчета

06.12.

15.40

4:1

І. 5. Спартак София

I.3. Спорт за всички

06.12.

16.30

1:8

ІІ. 5. Лъвчета

II3. Сердика

06.12.

17.20

2:2

І. 1. Талант

I.2. Витоша 13

06.12.

18.10

3:5

ІІ. 1. Спартак 71

II.2. Шампион

06.12.

19.00

1:7

 

 

 

 

 

І. 3. Спорт за всички

I.1. Талант

07.12.

10.10

9:0

ІI. 3. Сердика

II.1. Спартак 71

07.12.

11.00

6:0

І. 4. Барокко

I.5. Спартак София

07.12.

11.50

9:0

II.4. Том и Джери

II.5. Лъвчета

07.12.

12.40

3:2

I.1. Талант

I.4. Барокко

07.12.

13.30

0:7

II.1. Спартак 71

II.4. Том и Джери

07.12.

14.20

6:11

І. 2. Витоша 13

І .3. Спорт за всички

07.12.

15.10

2:5

II.2. Шампион

II3. Сердика

07.12.

16.00

.7:1

 

 

 

 

 

І. 4. Барокко

І. 2. Витоша 13

08.12.

10.10

1:2

II.4. Том и Джери

II.2. Шампион

08.12.

11.00

3:7

I.5. Спартак София

I.1. Талант

08.12.

11.50

0:1

II.5. Лъвчета

II.1. Спартак 71

08.12.

12.40

3:1

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

 

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Спорт за всички

1. Шампион

2. Витоша 13

2. Том и Джери

3. Барокко

3. Сердика

4. Талант

4. Лъвчета

5. Спартак София

5. Спартак 71

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І    Спорт за всички

2. ІІ   Том и Джери

08.12.

13.30

3:2

2. І    Витоша 13

1. ІІ    Шампион

08.12.

14.20

0:8

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

ДАТА

ЧАС

 

Том и Джери

Витоша 13

08.12.

15.10

3:2

         

 

 

Ф  И  Н  А  Л

ДАТА

ЧАС

 

Спорт за всички

Шампион

08.12.

16.00

2:3

         

 

 

 

 

К Р А Й Н О   К Л А С И Р А Н Е:

 

                                                І    място                   -          Шампион

                                                ІІ   място                   -          Спорт за всички           

                                                ІІІ  място                   -         Том и Джери                                     

                                                ІV  място                  -          Витоша 13

Коледен турнир по футбол 5 за подготвителна група деца р.2012 г.

ЗС на БФС - София организира Коледен турнир по футбол 5 за подготвителна група деца р.2012 г. Надпреварата ще се проведе от 6 до 8 декември в залата на Национална футболна база "Бояна". Участие ще вземат деца от 10 футболни клуба, разпределени в две групи.

ТТ У Р Н И Р

ПО ФУТБОЛ 5 ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА 2012 ГОДИНА,

 06., 07. и 08.12.2019 г., ЗАЛА “НАЦИОНАЛНА ФУТБОЛНА БАЗА” - СОФИЯ 

 

                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

  1. Барокко
  2. Витоша 13
  3. Шампион
  4. Сердика
  5. Спартак София
  6. Спартак 71
  7. Спорт за всички
  8. Талант
  9. Том и Джери
  10. Лъвчета

 

 

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Талант

1. Спартак 71

2. Витоша 13

2. Шампион

3. Спорт за всички

3. Сердика

4. Барокко

4. Том и Джери

5. Спартак София

5. Лъвчета

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І. 2. Витоша 13

I.5. Спартак София

06.12.

13.10

 

ІІ. 3. Сердика

II.4. Том и Джери

06.12.

14.00

 

І .3. Спорт за всички

I.4. Барокко

06.12.

14.50

 

ІІ. 2. Шампион

II.5. Лъвчета

06.12.

15.40

 

І. 5. Спартак София

I.3. Спорт за всички

06.12.

16.30

 

ІІ. 5. Лъвчета

II3. Сердика

06.12.

17.20

 

І. 1. Талант

I.2. Витоша 13

06.12.

18.10

 

ІІ. 1. Спартак 71

II.2. Шампион

06.12.

19.00

 

 

 

 

 

 

І. 3. Спорт за всички

I.1. Талант

07.12.

10.10

 

ІI. 3. Сердика

II.1. Спартак 71

07.12.

11.00

 

І. 4. Барокко

I.5. Спартак София

07.12.

11.50

 

II.4. Том и Джери

II.5. Лъвчета

07.12.

12.40

 

I.1. Талант

I.4. Барокко

07.12.

13.30

 

II.1. Спартак 71

II.4. Том и Джери

07.12.

14.20

 

І. 2. Витоша 13

І .3. Спорт за всички

07.12.

15.10

 

II.2. Шампион

II3. Сердика

07.12.

16.00

.

 

 

 

 

 

І. 4. Барокко

І. 2. Витоша 13

08.12.

10.10

 

II.4. Том и Джери

II.2. Шампион

08.12.

11.00

 

I.5. Спартак София

I.1. Талант

08.12.

11.50

 

II.5. Лъвчета

II.1. Спартак 71

08.12.

12.40

 

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

 

I ГРУПА

II ГРУПА

1.

1.

2.

2.

3.

3.

4.

4.

5.

5.

 

 

 

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І    

2. ІІ   

08.12.

13.30

 

2. І    

1. ІІ    

08.12.

14.20

 

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

ДАТА

ЧАС

 

 

 

08.12.

15.10

 

         

 

 

Ф  И  Н  А  Л

ДАТА

ЧАС

 

 

 

08.12.

16.00

 

         

 

 

 

 

К Р А Й Н О   К Л А С И Р А Н Е:

 

                                                І    място                   -          

                                                ІІ   място                   -                      

                                                ІІІ  място                   -                                              

                                                ІV  място                  -          

Коледен турнир по футбол 5 за подготвителна група деца родени 2012 г.

Завърши организирания от ЗС на БФС – София Коледен турнир по футбол 5 за подготвителна група деца родени 2012 г. Тридневната надпревара се проведе в залата на Национална футболна база "Бояна" от 29 ноември до 1 декември. Участие взеха деца от 10 футболни клуба, разпределени в две групи.

 

РЕЗУЛТАТИ И КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

ОТ Т У Р Н И РА

ПО ФУТБОЛ 5 ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА 2012 ГОДИНА,

 29, 30.11. и 01.12.2019 г., ЗАЛА "НАЦИОНАЛНА ФУТБОЛНА БАЗА” - СОФИЯ 

 

                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

  1. ДИТ София
  2. Левски
  3. Тигрите
  4. Лъвчета
  5. Национал
  6. Н Спорт
  7. Славия
  8. Септември
  9. Олимпия ФК-София
  10. София Спорт

 

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Тигрите

1. Олимпия ФК-София

2. Лъвчета

2. ДИТ София

3. София Спорт

3. Национал

4. Левски

4. Славия

5. ЦСКА-София

5. Септември

 

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І. 2. Лъвчета

I.5. Н Спорт

29.11.

11.10

2-4

ІІ. 2. ДИТ София

II.5. Септември

29.11.

12.00

6-1

І .3. София Спорт

I.4. Левски

29.11.

12.50

0-3

ІІ. 3. Национал

II.4. Славия

29.11.

13.40

2-0

І. 5. Н Спорт

I.3. София Спорт

29.11.

14.30

1-0

ІІ. 5. Септември

II3. Национал

29.11.

15.20

0-6

І. 1. Тигрите

I.2. Лъвчета

29.11.

16.10

2-2

ІІ. 1. Олимпия ФК-София

II.2. ДИТ София

29.11.

17.00

1-2

 

 

 

 

 

II.4. Славия

II.5. Септември

30.11.

11.10

3-3

ІI. 3. Национал

II.1. Олимпия ФК-София

30.11.

12.00

4-1

І. 4. Левски

I.5. ЦСКА-София

30.11.

12.50

3-1

І. 3. София Спорт

I.1. Тигрите

30.11.

13.40

3-1

II.1. Олимпия ФК-София

II.4. Славия

30.11.

14.30

4-0

I.1. Тигрите

I.4. Левски

30.11.

15.20

3-5

І. 2. Лъвчета

І .3. София Спорт

30.11.

16.10

1-1

II.2. ДИТ София

II3. Национал

30.11.

17.00

.2-4

 

 

 

 

 

І. 4. Левски

І. 2. Лъвчета

01.12.

11.10

3-2

II.4. Славия

II.2. ДИТ София

01.12.

12.00

1-6

I.5. Н Спорт

I.1. Тигрите

01.12.

12.50

1-0

II.5. Септември

II.1. Олимпия ФК-София

01.12.

13.40

1-2

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

 

I ГРУПА

II ГРУПА

1.Левски

1.Национал

2.Н Спорт

2.ДИТ София

3.София Спорт

3.Олимпия ФК-София

4.Лъвчета

4.Славия

5.Тигрите

5.Септември

 

 

 

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І    Левски

2. ІІ   ДИТ София

01.12.

14.30 ч.

1-3

2. І    Н Спорт

1. ІІ    Национал

01.12.

15.20 ч.

1-6

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

ДАТА

ЧАС

 

Левски

Н Спорт

01.12.

16.10 ч.

4-2

         

 

 

Ф  И  Н  А  Л

ДАТА

ЧАС

 

ДИТ София

Национал

01.12.

17.00 ч.

0-0 /0-2/

         

 

К Р А Й Н О   К Л А С И Р А Н Е:

 

                                                І    място                   -          Национал

                                                ІІ   място                   -          ДИТ Спорт        

                                                ІІІ  място                   -          Левски                                 

                                                ІV  място                  -          Н Спорт

Междинен физически тест

На 26 септември 2019 г. (четвъртък) на стадиона на НСА "Васил Левски" ще се проведе междинен физически тест за съдиите от ранглистите на Елитни юношески групи и Трета лига ЮЗГ. След него ще се проведе ФИФА физически тест за съдии неявили се на летния семинар по уважителни причини или непокрили теста.

Програма:

09.00 ч. Ръководещи съдии Елитни юношески групи;

09.30 ч. Асистент съдии Елитни юношески групи;

10.00 ч.Ръководещи съдии Трета лига;

10.30 ч. Асистент съдии Трета лига;

11.00 ч. Ръководещи съдии Елитни юношески групи и Трета лига - фартлек;

11.30 ч.Асистент съдии Елитни юношески групи и Трета лига - фартлек;

13.00 ч. Комбиниран теоретичен изпит - всички които не са се явявали или не са издържали.

Семинар на съдиите от ранглиста ДЮФ-Зона и Столични първенства

На 17 август, 2019 г., ЗС на БФС-София проведе семинар със съдиите от  ранглиста ДЮФ-Зона и Столични първенства. Мероприятието се проведе в НСА. Реферите покриха физическият норматив, след което бяха събрани в зала "Аула Максима А1. Председателят на Съдийската комисия – Костадин Стоичков откри семинара.  Членът на комисията Тихомир Костовски направи кратък анализ на изминалия сезон. Стоян Алексиев (секретар на СК към ЗС-София), запозна участниците с  предстоящото въвеждане на електронно първенство във всички нива от детско юношеския футбол в ДЮФ-Зона и Столични първенства. Инструкторът към НСК на БФС - Милко Николов изнесе лекция за новостите в Правилата на Играта влезли в сила от 1 юни, 2019 г.
Зоналният инструктор Николай Йорданов изнесе лекция на тема „Контрол на мача и личност на съдията“.  

Семинар на съдиите от ранглиста ДЮФ-Зона и Столични първенства

На 17  август 2019  година в базата на Национална Спортна Академия (НСА) "Васил Левски" (стадион и зала Аула Максима А1), ще се проведе семинара на футболните съдии от ранглиста ДЮФ-Зона и Столични първенства.   
 
 
Програма на семинара:
 
08:30 до 12:00 ч. - физически норматив (следва уточнение на часовете по групи);
12.00 - 13.00 ч. - почивка;
13.00 - 17.00 ч. - теоретични занимания;
 
 
Забележка:
1. Пътните разходи са за сметка на участниците.
2. По време на семинара задължително облекло:
Адмирал - сива фланелка, черни гащета и син анцуг или
Спортика - фланелки и бермуди за свободно ходене и официален анцуг.
3. На физическия норматив задължително явяване с:
Адмирал - черна фланелка, черни гащета и черна ветровка или
Спортика - тренировъчни гащета, фланелка и анцуг.
4. На физическия норматив да се носи медицински сертификат (валиден за шест месеца).
 
СК при ЗС на БФС София си запазва правото за промени в програмата.
 

Талант и Национал спечелиха турнира по футбол 5 за подготвителна група деца родени 2011 г.

Във финалните двубои в група „А“ Национал се наложи над Левски с убедителен резултат 4:0. В група „Б“ Талант победиха Арес с 4:3. Трети в групите са съответно Олимпия ФК победил Славия с 4:1 и Спорт за всички наложили се над ОФК София с резултат 4:1.

Турнирът организиран от ЗС на БФС – София по случай деня на детето се проведе в рамките на три дни на терените на Мини футболен комплекс „Надежда“ София. Участие взеха малките възпитаници от 20 футболни клуба. Барса БГ, Витоша 13, ДИТ София, Левски, Локомотив София 1929, Лъвчета, Национал, Олимпия ФК София, Славия, София Спорт, Арес, Барокко, Вива, Левски-Раковски, ОФК София, Спартак, Спартак 71, Спорт за Всички, Талант и Тигрите.

Победителите бяха наградени от представители на ЗС на БФС – София с купи, медали, спортни екипи и футболни топки.

Резултати и крайно класиране:

Т У Р Н И Р

ПО ФУТБОЛ 5 ГРУПА „А“ ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА, РОДЕНИ 2011 ГОДИНА,

01, 02 и 03.06.2019 г., МИНИ ФУТБОЛЕН КОМПЛЕКС „НАДЕЖДА“ - СОФИЯ

 

                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

  1. Барса БГ
  2. Витоша 13
  3. ДИТ София
  4. Левски
  5. Локомотив София 1929
  6. Лъвчета
  7. Национал
  8. Олимпия ФК София
  9. Славия
  10. София Спорт

 

 

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Левски

1. Олимпия ФК София

2. Славия

2. Национал

3. ДИТ София

3. Лъвчета

4. София Спорт

4. Барса БГ

5. Локомотив София 1929

5. Витоша 13

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І. 1. Левски

I.5. Локомотив Сф 1929

III

01.06.

10.00

11:3

І .2. Славия

I.3. ДИТ София

III

01.06.

11.00

6:1

І. 1. Левски

I.4. София Спорт

III

01.06.

12.00

11:0

І. 2. Славия

I.5. Локомотив Сф 1929

III

01.06.

13.00

5:1

ІІ. 1. Олимпия ФК София

II.5 Витоша 13

III

01.06.

14.00

5:0

ІІ. 2. Национал

II.3. Лъвчета

III

01.06.

15.00

4:2

ІІ. 1. Олимпия ФК София

II4. Барса БГ

III

01.06.

16.00

4:1

ІІ. 2. Национал

II.5. Витоша 13

III

01.06.

17.00

14:0

 

 

 

 

 

 

І. 3. ДИТ София

I.1. Левски

III

02.06.

10.00

0:12

І. 2. Славия

I.4. София Спорт

III

02.06.

11.00

5:1

I.3. ДИТ София

I.5. Локомотив Сф 1929

III

02.06.

12.00

2:4

I.1. Левски

I.2. Славия

III

02.06.

13.00

4:0

ІI.3. Лъвчета

II.1. Олимпия ФК София

III

02.06.

14.00

1:3

II.2. Национал

II.4. Барса БГ

III

02.06.

15.00

3:1

II.3. Лъвчета

II.5. Витоша 13

III

02.06.

16.00

1:0

II.1. Олимпия ФК София

II.2. Национал

III

02.06.

17.00

6:2

 

 

 

 

 

 

I.4. София Спорт

I.3. ДИТ София

III

03.06.

10.00

1:0

II.4. Барса БГ

II.3. Лъвчета

III

03.06.

11.00

2:2

I.5. Локомотив Сф 1929

I.4. София Спорт

III

03.06.

12.00

2:0

II.5. Витоша 13

II.4. Барса БГ

III

03.06.

13.00

1:10

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

 

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Левски

1. Национал

2. Славия

2. Олимпия ФК София

3. Локомотив Сф 1929

3. Барса БГ

4. София Спорт

4. Лъвчета

5. ДИТ София

5. Витоша 13

 

 

 

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І     Левски

2. ІІ    Олимпия ФК Сф

III

03.06.

14.00

5:1

2. І     Славия

1. ІІ    Национал

III

03.06.

15.00

2:3

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

терен

ДАТА

ЧАС

 

Олимпия ФК Сф

Славия

III

03.06.

16.00

4:1

           

 

 

Ф  И  Н  А  Л

терен

ДАТА

ЧАС

 

Левски

Национал

III

03.06.

17:00

1:4

           

 

 

 

 

К Р А Й Н О   К Л А С И Р А Н Е:

 

                                                І    място                   -           Национал

                                                ІІ   място                   -           Левски

                                                ІІІ  място                   -           Олимпия ФК Сф

                                                ІV  място                  -           Славия

Т У Р Н И Р

ПО ФУТБОЛ 5 ГРУПА „Б“ ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА, РОДЕНИ 2011 ГОДИНА,

01, 02 и 03.06.2019 г., МИНИ ФУТБОЛЕН КОМПЛЕКС „НАДЕЖДА“ - СОФИЯ

 

                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

  1. Арес
  2. Барокко
  3. Вива
  4. Левски-Раковски
  5. ОФК София
  6. Спартак
  7. Спартак 71
  8. Спорт за Всички
  9. Талант
  10. Тигрите

 

 

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Арес

1. Тигрите

2. Барокко

2. Талант

3. Спартак

3. Левски-Раковски

4. ОФК София

4. Спорт за Всички

5. Вива

5. Спартак 71

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І. 1. Арес

I.5. Вива

I

01.06.

10.00

2:3

І .2. Барокко

I.3. Спартак

I

01.06.

11.00

2:1

І. 1. Арес

I.4. ОФК София

I

01.06.

12.00

6:2

І. 2.  Барокко

I.5. Вива

I

01.06.

13.00

2:2

ІІ. 1. Тигрите

II.5. Спартак 71

I

01.06.

14.00

16:0

ІІ. 2. Талант

II.3. Левски-Раковски

I

01.06.

15.00

2:0

ІІ. 1. Тигрите

II4. Спорт за Всички

I

01.06.

16.00

3:3

ІІ. 2. Талант

II.5. Спартак 71

I

01.06.

17.00

8:1

 

 

 

 

 

 

І. 3. Спартак

I.1. Арес

I

02.06.

10.00

1:5

І. 2. Барокко

I.4. ОФК София

I

02.06.

11.00

2:3

I.3. Спартак

I.5. Вива

I

02.06.

12.00

2:2

I.1. Арес

I.2. Барокко

I

02.06.

13.00

4:1

ІI.3. Левски-Раковски

II.1. Тигрите

I

02.06.

14.00

2:1

II.2. Талант

II.4. Спорт за Всички

I

02.06.

15.00

4:3

II.3. Левски-Раковски

II.5. Спартак 71

I

02.06.

16.00

3:0

II.1. Тигрите

II.2. Талант

I

02.06.

17.00

1:4

 

 

 

 

 

 

I.4. ОФК София

I.3. Спартак

I

03.06.

10.00

0:6

II.4. Спорт за Всички

II.3. Левски-Раковски

I

03.06.

11.00

3:2

I.5. Вива

I.4. ОФК София

I

03.06.

12.00

1:3

II.5. Спартак 71

II.4. Спорт за Всички

I

03.06.

13.00

0:3

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

 

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Арес

1. Талант

2. ОФК София

2. Спорт за всички

3. Вива

3. Левски-Раковски

4. Барокко

4. Тигрите

5. Спартак

5. Спартак 71

 

 

 

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І     Арес

2. ІІ    Спорт за всички

I

03.06.

14.00

7:1

2. І     ОФК София

1. ІІ    Талант

I

03.06.

15.00

3:7

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

терен

ДАТА

ЧАС

 

Спорт за всички

ОФК София

I

03.06.

16.00

4:1

           

 

 

Ф  И  Н  А  Л

терен

ДАТА

ЧАС

 

Арес

Талант

I

03.06.

17:00

3:4

           

 

 

 

 

К Р А Й Н О   К Л А С И Р А Н Е:

 

                                                І    място                   -           Талант

                                                ІІ   място                   -           Арес

                                                ІІІ  място                   -           Спорт за всички

                                                ІV  място                  -           ОФК София