Жребий за първенството на Трета лига ЮЗГ

Жребият за първенството на Югозападната Трета лига бе изтеглен днес. Събитието се състоя в Национална футболна база "Бояна". Мероприятието бе открито от председателя на Зоналния съвет към БФС-София Валентин Чакъров. Заместник-изпълнителният директор на БФС Антон Попов призова отборите за честност и феърплей. Президентът на Аматьорската футболна лига и член на Изпълкома на БФС Румен Вълков обяви, че всички отбори, които участват в шампионата ще получат мачови топки. Жребият бе изтеглен от секретаря на Зоналния съвет на БФС-София Николай Младенов, който запозна клубовете с новостите за сезон 2019/2020 и електронното първенство, което ще бъде въведено на всички нива в аматьорския футбол. Задължително е всеки един отбор да излъчва и записва срещите с предоставената техника. Групата през тази година ще се състои от 17 отбора, заради отказа на Чико-Бунара от село Бяга от участие. На мероприятието присъстваха още председателят на Съдийската комисия към Зона София Костадин Стоичков и зам-председателят на комисията Георги Игнатов, който запозна представителите на клубовете с новостите в правилата на играта влезли в сила от 1 юни 2019 г. Двамата призоваха участниците за по-толерантно отношение към младите футболни съдии, защото някои от тях ще обслужват срещите. Шампионатът започва на 3 август, мачовете ще се играят от 18:00 часа, а последният кръг ще се изиграе в края на ноември. На 27-ми октомври, когато ще се състоят местните избори няма да има кръг.

Ето и пълната програма за първите два кръга:

1-ви кръг

Септември Симитли - почива

Беласица Петрич - Оборище Панагюрище

Балкан Ботевград - ФК Кюстендил

Надежда Доброславци - Миньор Перник

Спортист Своге - Сливнишки герой Сливница

Пирин Разлог - Ботев Ихтиман

Перун Кресна - Рилски спортист Самоков

Чавдар Етрополе - Марек Дупница

Вихрен Сандански - Банско

2-ри кръг

Банско - почива

Марек Дупница - Вихрен Сандански

Рилски спортист Самоков - Чавдар Етрополе

Ботев Ихтиман - Перун Кресна

Сливнишки герой Сливница - Пирин Разлог

Миньор Перник - Спортист Своге

ФК Кюстендил - Надежда Доброславци

Оборище Панагюрище - Балкан Ботевград

Септември Симитли - Беласица Петрич

Семинар и ранглиста на футболните съдии от Трета лига ЮЗГ

На 20 юли, 2019 г., в базата на Национална Спортна Академия (НСА) "Васил Левски" (стадион и зала Аула Максима А1), ще се проведе семинара на футболните съдии от Трета лига ЮЗГ.

Програма на семинара:

09.00 - 12.00 ч. - физически норматив (следва уточнение на часовете по групи);
12.00 - 13.00 ч. - почивка;
13.00 - 17.00 ч. - теоретични занимания;
 

Забележка:
1. Пътните разходи са за сметка на участниците.
2. По време на семинара задължително облекло:
Адмирал - сива фланелка, черни гащета и син анцуг или
Спортика - фланелки и бермуди за свободно ходене и официален анцуг.
3. На физическия норматив задължително явяване с:
Адмирал - черна фланелка, черни гащета и черна ветровка или
Спортика - тренировъчни гащета, фланелка и анцуг.
4. На физическия норматив да се носи медицински сертификат (валиден за шест месеца).

СК при ЗС на БФС София си запазва правото за промени в програмата.

 

СЪДИЙСКА РАНГЛИСТА

СЕЗОН 2019/2020 г.

ТРЕТА ЛИГА - ЮЗ ГРУПА

Ръководещи съдии:

1. Иво Ценов ( София )

2. Тенчо Гошев ( София )

3. Методи Дулендаров ( София )

4. Кирил Кирилов ( Радомир )

5. Васил Лукаев ( Пазарджик )

6. Кристиян Терзийски ( София )

7. Костадин Валентинов Кръстев (София)

8. Иво Исаев ( София )

9. Петър Николов ( София )  

10. Николай Ангелов ( София )

11. Александър Вангелов ( София )

12. Стоил Малинов (Пазарджик)

13. Гергана Цанкова ( София )

14. Траяна Ангелова ( София )

15. Георги Андреев ( София ) **

16. Любомир Павлов ( София ) **

17. Йордан Воденичаров ( София ) **

18. Вангел Вангелов ( София ) **

19. Илия Тончев ( София ) **

20. Любомир Терзийски ( Кюстендил ) **

21. Мишел Величков ( Перник ) **

22. Георги Спасов ( София ) * 

23. Валентин Стефанов ( София ) *

24. Мартин Стефанов ( София окръг ) *

25. Иван Донев ( Благоевград ) *

26. Йордан Петров – идва от Русе *

 

Асистент съдии:

 

1. Олег Панайотов ( София )

2. Светлин Симеонов ( София )

3. Александър Събев ( София )

4. Боян Станчев ( София )

5. Борислав Понорски (София)

6. Павел Драгомиров ( София )

7. Никола Десиславов ( София )  

8. Радослав Димитров ( София )

9. Емилиян Гулев ( София )

10. Георги Стоянов ( Симитли )

11. Калоян Кацаров ( Дупница )

12. Тони Кирилов ( Радомир )

13. Владислав Павлов ( Перник )

14. Мартин Никифоров ( Перник )

15. Красимир Кирилов (Бобов дол)

16. Цветан Карабойчев ( Пазарджик )

17. Алекс Крушков ( София )

18. Мартин Начов ( София )

19. Иван Апостолов ( София )

20. Лъчезар Стоянов ( Перник )

21. Антонио Антов ( Кюстендил )

22. Мартин Станчев ( София )

23. Костадин Ангелов ( Благоевград )

24. Венелин Иванов ( Сандански )

25. Йордан Гошев ( Благоевград )

26. Исмет Юсейн ( София )

27. Любослав Танев ( София )

28. Мартин Михайлов ( София )

29. Борислав Цветков ( Благоевград )

30. Светослав Славов – идва от Плевен

31. Благовеста Станчева

32. Антоанета Панчева

33. Кристина Станчева

34. Мария – Йоана Василева

35. Джулиана Бутракова

36. Любима Банова

37. Атанас Тимев ( Благоевград )*

Организира се нов курс за футболни съдии

СК  при  ЗС на БФС - София организира курс за футболни съдии.

Курсът започва на 23 септември 2019 г.  от 18.30 ч. и ще се провежда в сградата на БФС на ул.“Цар Иван Асен II“ № 26.

Поканени са да участват всички желаещи навършили 16 г. към датата на започване на курса.

Такса участие: 100 лв.

 За контакти:

Стоян Алексиев – секретар на СК при  ЗС на БФС - София

Тел: 088 2018985

Имейл: referee_zs_sofia@bfunion.bg

Начални дати на първенствата в югозападна зона за сезон 2019/2020 г.

ЗС на БФС – София съобщава, че първенствата за сезон 2019/2020 г. в югозападна зона ще започнат, както следва:

Зонални първенства:

Трета лига ЮЗГ – 03.08.2019 г.;

Юноши старша зона, юноши младша зона и деца зона – 24 и 25.08.2019 г.;

Столични първенства:

Юноши старша, юноши младша и деца – 31.08.2019 г. и 01.09.2019 г.;

АОГ Юг и АОГ Север – 01.09.2019 г.

Баражи за попълване на състава на Трета лига ЮЗГ

БАРАЖИ ЗА ПОПЪЛВАНЕ НА СЪСТАВА НА ТРЕТА ЛИГА ЮЗГ

 

              УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:              
        ФК ОБЛАСТ        
        ФК ПЕРУН /КРЕСНА/       БЛАГОЕВГРАД                
        ФК КЮСТЕНДИЛ /КН./       КЮСТЕНДИЛ                  
        ОФК ЕЛИН ПЕЛИН /ЕЛ. ПЕЛИН/   СОФИЯ ОБЛАСТ                  
        ФК ЧИКО БУНАРА /БЯГА/     ПАЗАРДЖИК                
        ФК ГРАНИТ /ВЛАДАЯ/       СОФИЯ ГРАД                
                                           
ПРЕДВАРИТЕЛНА СРЕЩА ЗА ОПРЕДЕЛЯНЕ НА ОСНОВНАТА СХЕМА ЗА ПОПЪЛВАНЕ СЪСТАВА НА ТРЕТА ЛИГА ЮЗГ:
                                           
ДАТА ФК ФК РЕЗУЛТАТ ЧАС СТАДИОН  
05.06.2019 ОФК ЕЛИН ПЕЛИН ПЕРУН 1-3 17.00 КОВАЧЕВЦИ  
                                           
СРЕЩИ ЗА ПОПЪЛВАНЕ СЪСТАВА НА ТРЕТА ЛИГА ЮЗГ:
                                           
ДАТА ФК ФК РЕЗУЛТАТ ЧАС СТАДИОН  
08.06.2019 ПЕРУН ФК КЮСТЕНДИЛ

0-0 в ред. време

4:2 след изп. на дузпи

17.00 ДРАГАЛЕВЦИ  
08.06.2019 ЧИКО БУНАРА ГРАНИТ 1-0 17.00 ИХТИМАН  
                                           
СРЕЩА ЗА ОПРЕДЕЛЯНЕ НА ТРЕТИЯ ОТБОР ЗА ПОПЪЛВАНЕ СЪСТАВА НА ТРЕТА ЛИГА ЮЗГ:
                                           
ДАТА ФК ФК РЕЗУЛТАТ ЧАС СТАДИОН  
12.06.2019 ФК КЮСТЕНДИЛ ГРАНИТ
0-0 /4-2 д./
18.00 Ковачевци  

Талант и Национал спечелиха турнира по футбол 5 за подготвителна група деца родени 2011 г.

Във финалните двубои в група „А“ Национал се наложи над Левски с убедителен резултат 4:0. В група „Б“ Талант победиха Арес с 4:3. Трети в групите са съответно Олимпия ФК победил Славия с 4:1 и Спорт за всички наложили се над ОФК София с резултат 4:1.

Турнирът организиран от ЗС на БФС – София по случай деня на детето се проведе в рамките на три дни на терените на Мини футболен комплекс „Надежда“ София. Участие взеха малките възпитаници от 20 футболни клуба. Барса БГ, Витоша 13, ДИТ София, Левски, Локомотив София 1929, Лъвчета, Национал, Олимпия ФК София, Славия, София Спорт, Арес, Барокко, Вива, Левски-Раковски, ОФК София, Спартак, Спартак 71, Спорт за Всички, Талант и Тигрите.

Победителите бяха наградени от представители на ЗС на БФС – София с купи, медали, спортни екипи и футболни топки.

Резултати и крайно класиране:

Т У Р Н И Р

ПО ФУТБОЛ 5 ГРУПА „А“ ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА, РОДЕНИ 2011 ГОДИНА,

01, 02 и 03.06.2019 г., МИНИ ФУТБОЛЕН КОМПЛЕКС „НАДЕЖДА“ - СОФИЯ

 

                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

  1. Барса БГ
  2. Витоша 13
  3. ДИТ София
  4. Левски
  5. Локомотив София 1929
  6. Лъвчета
  7. Национал
  8. Олимпия ФК София
  9. Славия
  10. София Спорт

 

 

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Левски

1. Олимпия ФК София

2. Славия

2. Национал

3. ДИТ София

3. Лъвчета

4. София Спорт

4. Барса БГ

5. Локомотив София 1929

5. Витоша 13

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І. 1. Левски

I.5. Локомотив Сф 1929

III

01.06.

10.00

11:3

І .2. Славия

I.3. ДИТ София

III

01.06.

11.00

6:1

І. 1. Левски

I.4. София Спорт

III

01.06.

12.00

11:0

І. 2. Славия

I.5. Локомотив Сф 1929

III

01.06.

13.00

5:1

ІІ. 1. Олимпия ФК София

II.5 Витоша 13

III

01.06.

14.00

5:0

ІІ. 2. Национал

II.3. Лъвчета

III

01.06.

15.00

4:2

ІІ. 1. Олимпия ФК София

II4. Барса БГ

III

01.06.

16.00

4:1

ІІ. 2. Национал

II.5. Витоша 13

III

01.06.

17.00

14:0

 

 

 

 

 

 

І. 3. ДИТ София

I.1. Левски

III

02.06.

10.00

0:12

І. 2. Славия

I.4. София Спорт

III

02.06.

11.00

5:1

I.3. ДИТ София

I.5. Локомотив Сф 1929

III

02.06.

12.00

2:4

I.1. Левски

I.2. Славия

III

02.06.

13.00

4:0

ІI.3. Лъвчета

II.1. Олимпия ФК София

III

02.06.

14.00

1:3

II.2. Национал

II.4. Барса БГ

III

02.06.

15.00

3:1

II.3. Лъвчета

II.5. Витоша 13

III

02.06.

16.00

1:0

II.1. Олимпия ФК София

II.2. Национал

III

02.06.

17.00

6:2

 

 

 

 

 

 

I.4. София Спорт

I.3. ДИТ София

III

03.06.

10.00

1:0

II.4. Барса БГ

II.3. Лъвчета

III

03.06.

11.00

2:2

I.5. Локомотив Сф 1929

I.4. София Спорт

III

03.06.

12.00

2:0

II.5. Витоша 13

II.4. Барса БГ

III

03.06.

13.00

1:10

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

 

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Левски

1. Национал

2. Славия

2. Олимпия ФК София

3. Локомотив Сф 1929

3. Барса БГ

4. София Спорт

4. Лъвчета

5. ДИТ София

5. Витоша 13

 

 

 

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І     Левски

2. ІІ    Олимпия ФК Сф

III

03.06.

14.00

5:1

2. І     Славия

1. ІІ    Национал

III

03.06.

15.00

2:3

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

терен

ДАТА

ЧАС

 

Олимпия ФК Сф

Славия

III

03.06.

16.00

4:1

           

 

 

Ф  И  Н  А  Л

терен

ДАТА

ЧАС

 

Левски

Национал

III

03.06.

17:00

1:4

           

 

 

 

 

К Р А Й Н О   К Л А С И Р А Н Е:

 

                                                І    място                   -           Национал

                                                ІІ   място                   -           Левски

                                                ІІІ  място                   -           Олимпия ФК Сф

                                                ІV  място                  -           Славия

Т У Р Н И Р

ПО ФУТБОЛ 5 ГРУПА „Б“ ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА, РОДЕНИ 2011 ГОДИНА,

01, 02 и 03.06.2019 г., МИНИ ФУТБОЛЕН КОМПЛЕКС „НАДЕЖДА“ - СОФИЯ

 

                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

  1. Арес
  2. Барокко
  3. Вива
  4. Левски-Раковски
  5. ОФК София
  6. Спартак
  7. Спартак 71
  8. Спорт за Всички
  9. Талант
  10. Тигрите

 

 

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Арес

1. Тигрите

2. Барокко

2. Талант

3. Спартак

3. Левски-Раковски

4. ОФК София

4. Спорт за Всички

5. Вива

5. Спартак 71

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І. 1. Арес

I.5. Вива

I

01.06.

10.00

2:3

І .2. Барокко

I.3. Спартак

I

01.06.

11.00

2:1

І. 1. Арес

I.4. ОФК София

I

01.06.

12.00

6:2

І. 2.  Барокко

I.5. Вива

I

01.06.

13.00

2:2

ІІ. 1. Тигрите

II.5. Спартак 71

I

01.06.

14.00

16:0

ІІ. 2. Талант

II.3. Левски-Раковски

I

01.06.

15.00

2:0

ІІ. 1. Тигрите

II4. Спорт за Всички

I

01.06.

16.00

3:3

ІІ. 2. Талант

II.5. Спартак 71

I

01.06.

17.00

8:1

 

 

 

 

 

 

І. 3. Спартак

I.1. Арес

I

02.06.

10.00

1:5

І. 2. Барокко

I.4. ОФК София

I

02.06.

11.00

2:3

I.3. Спартак

I.5. Вива

I

02.06.

12.00

2:2

I.1. Арес

I.2. Барокко

I

02.06.

13.00

4:1

ІI.3. Левски-Раковски

II.1. Тигрите

I

02.06.

14.00

2:1

II.2. Талант

II.4. Спорт за Всички

I

02.06.

15.00

4:3

II.3. Левски-Раковски

II.5. Спартак 71

I

02.06.

16.00

3:0

II.1. Тигрите

II.2. Талант

I

02.06.

17.00

1:4

 

 

 

 

 

 

I.4. ОФК София

I.3. Спартак

I

03.06.

10.00

0:6

II.4. Спорт за Всички

II.3. Левски-Раковски

I

03.06.

11.00

3:2

I.5. Вива

I.4. ОФК София

I

03.06.

12.00

1:3

II.5. Спартак 71

II.4. Спорт за Всички

I

03.06.

13.00

0:3

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

 

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Арес

1. Талант

2. ОФК София

2. Спорт за всички

3. Вива

3. Левски-Раковски

4. Барокко

4. Тигрите

5. Спартак

5. Спартак 71

 

 

 

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І     Арес

2. ІІ    Спорт за всички

I

03.06.

14.00

7:1

2. І     ОФК София

1. ІІ    Талант

I

03.06.

15.00

3:7

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

терен

ДАТА

ЧАС

 

Спорт за всички

ОФК София

I

03.06.

16.00

4:1

           

 

 

Ф  И  Н  А  Л

терен

ДАТА

ЧАС

 

Арес

Талант

I

03.06.

17:00

3:4

           

 

 

 

 

К Р А Й Н О   К Л А С И Р А Н Е:

 

                                                І    място                   -           Талант

                                                ІІ   място                   -           Арес

                                                ІІІ  място                   -           Спорт за всички

                                                ІV  място                  -           ОФК София

Финал за столичен първенец 4 та лига

На 2 юни, 2019 г., от 17.00 ч. на стадион "НСА" ще се проведе футболна среща между първенците на АОГ-Юг и АОГ-Север: ФК "Гранит" Владая и ФК "Спартак-1933" Подгумер, която ще излъчи Столичния първенец за сезон 2018-2019 г.

Турнир по футбол 5 за подготвителна група деца родени 2011 г.

ЗС на БФС – София, организира турнир по футбол 5 за подготвителна група деца родени 2011 г. Тридневната надпревара ще се проведе на терените на Мини футболен комплекс „Надежда“ София от 1 до 3 юни. Участие ще вземат деца от 20 футболни клуба, разпределени в две групи.

Т У Р Н И Р

ПО ФУТБОЛ 5 ГРУПА „А“ ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА, РОДЕНИ 2011 ГОДИНА,

01, 02 и 03.06.2019 г., МИНИ ФУТБОЛЕН КОМПЛЕКС „НАДЕЖДА“ - СОФИЯ

 

                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

  1. Барса БГ
  2. Витоша 13
  3. ДИТ София
  4. Левски
  5. Локомотив София 1929
  6. Лъвчета
  7. Национал
  8. Олимпия ФК София
  9. Славия
  10. София Спорт

 

 

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Левски

1. Олимпия ФК София

2. Славия

2. Национал

3. ДИТ София

3. Лъвчета

4. София Спорт

4. Барса БГ

5. Локомотив София 1929

5. Витоша 13

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І. 1. Левски

I.5. Локомотив Сф 1929

III

01.06.

10.00

 

І .2. Славия

I.3. ДИТ София

III

01.06.

11.00

 

І. 1. Левски

I.4. София Спорт

III

01.06.

12.00

 

І. 2. Славия

I.5. Локомотив Сф 1929

III

01.06.

13.00

 

ІІ. 1. Олимпия ФК София

II.5 Витоша 13

III

01.06.

14.00

 

ІІ. 2. Национал

II.3. Лъвчета

III

01.06.

15.00

 

ІІ. 1. Олимпия ФК София

II4. Барса БГ

III

01.06.

16.00

 

ІІ. 2. Национал

II.5. Витоша 13

III

01.06.

17.00

 

 

 

 

 

 

 

І. 3. ДИТ София

I.1. Левски

III

02.06.

10.00

 

І. 2. Славия

I.4. София Спорт

III

02.06.

11.00

 

I.3. ДИТ София

I.5. Локомотив Сф 1929

III

02.06.

12.00

 

I.1. Левски

I.2. Славия

III

02.06.

13.00

 

ІI.3. Лъвчета

II.1. Олимпия ФК София

III

02.06.

14.00

 

II.2. Национал

II.4. Барса БГ

III

02.06.

15.00

 

II.3. Лъвчета

II.5. Витоша 13

III

02.06.

16.00

 

II.1. Олимпия ФК София

II.2. Национал

III

02.06.

17.00

.

 

 

 

 

 

 

I.4. София Спорт

I.3. ДИТ София

III

03.06.

10.00

 

II.4. Барса БГ

II.3. Лъвчета

III

03.06.

11.00

 

I.5. Локомотив Сф 1929

I.4. София Спорт

III

03.06.

12.00

 

II.5. Витоша 13

II.4. Барса БГ

III

03.06.

13.00

 

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

 

I ГРУПА

II ГРУПА

1.

1.

2.

2.

3.

3.

4.

4.

5.

5.

 

 

 

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І    

2. ІІ   

III

03.06.

14.00

 

2. І     

1. ІІ    

III

03.06.

15.00

 

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

терен

ДАТА

ЧАС

 

 

 

III

03.06.

16.00

 

           

 

 

Ф  И  Н  А  Л

терен

ДАТА

ЧАС

 

 

 

III

03.06.

17:00

 

           

 

 

 

 

К Р А Й Н О   К Л А С И Р А Н Е:

 

                                                І    място                   -          

                                                ІІ   място                   -                      

                                                ІІІ  място                   -                                              

                                                ІV  място                  -          

 

Т У Р Н И Р

ПО ФУТБОЛ 5 ГРУПА „Б“ ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА, РОДЕНИ 2011 ГОДИНА,

01, 02 и 03.06.2019 г., МИНИ ФУТБОЛЕН КОМПЛЕКС „НАДЕЖДА“ - СОФИЯ

 

                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

  1. Арес
  2. Барокко
  3. Вива
  4. Левски-Раковски
  5. ОФК София
  6. Спартак
  7. Спартак 71
  8. Спорт за Всички
  9. Талант
  10. Тигрите

 

 

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Арес

1. Тигрите

2. Барокко

2. Талант

3. Спартак

3. Левски-Раковски

4. ОФК София

4. Спорт за Всички

5. Вива

5. Спартак 71

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І. 1. Арес

I.5. Вива

I

01.06.

10.00

 

І .2. Барокко

I.3. Спартак

I

01.06.

11.00

 

І. 1. Арес

I.4. ОФК София

I

01.06.

12.00

 

І. 2.  Барокко

I.5. Вива

I

01.06.

13.00

 

ІІ. 1. Тигрите

II.5. Спартак 71

I

01.06.

14.00

 

ІІ. 2. Талант

II.3. Левски-Раковски

I

01.06.

15.00

 

ІІ. 1. Тигрите

II4. Спорт за Всички

I

01.06.

16.00

 

ІІ. 2. Талант

II.5. Спартак 71

I

01.06.

17.00

 

 

 

 

 

 

 

І. 3. Спартак

I.1. Арес

I

02.06.

10.00

 

І. 2. Барокко

I.4. ОФК София

I

02.06.

11.00

 

I.3. Спартак

I.5. Вива

I

02.06.

12.00

 

I.1. Арес

I.2. Барокко

I

02.06.

13.00

 

ІI.3. Левски-Раковски

II.1. Тигрите

I

02.06.

14.00

 

II.2. Талант

II.4. Спорт за Всички

I

02.06.

15.00

 

II.3. Левски-Раковски

II.5. Спартак 71

I

02.06.

16.00

 

II.1. Тигрите

II.2. Талант

I

02.06.

17.00

.

 

 

 

 

 

 

I.4. ОФК София

I.3. Спартак

I

03.06.

10.00

 

II.4. Спорт за Всички

II.3. Левски-Раковски

I

03.06.

11.00

 

I.5. Вива

I.4. ОФК София

I

03.06.

12.00

 

II.5. Спартак 71

II.4. Спорт за Всички

I

03.06.

13.00

 

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

 

I ГРУПА

II ГРУПА

1.

1.

2.

2.

3.

3.

4.

4.

5.

5.

 

 

 

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І    

2. ІІ   

I

03.06.

14.00

 

2. І     

1. ІІ    

I

03.06.

15.00

 

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

терен

ДАТА

ЧАС

 

 

 

I

03.06.

16.00

 

           

 

 

Ф  И  Н  А  Л

терен

ДАТА

ЧАС

 

 

 

I

03.06.

17:00

 

           

 

 

 

 

К Р А Й Н О   К Л А С И Р А Н Е:

 

                                                І    място                   -          

                                                ІІ   място                   -                      

                                                ІІІ  място                   -                                              

                                                ІV  място                  -          

Резултати и класиране Купа „Проф. Иван Славков“

Т У Р Н И Р

 

ПО ФУТБОЛ 7 ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА РОДЕНИ 2010 ГОДИНА,

 16, 17, 18 и 19.05.2019 г., МИНИ ФУТБОЛЕН КОМПЛЕКС „НАДЕЖДА“, СОФИЯ

 

КУПА „ПРОФ. ИВАН СЛАВКОВ“

 

УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

 

Арес, Барокко, Витоша 13, ДИТ София, Елит-София, Левски, Левски-Раковски, Лъвчета, Национал, Олимпия ФК-София, София, София Спорт, Славия, Спартак, Талант, ЦСКА-София

 

П Р О Г Р А М А

 

I група

II група

III група

IV група

1. Левски

1. Национал

1. Славия 

1. ЦСКА-София

2. Олимпия ФК-Сф

2. ДИТ София   

2. Лъвчета

2. Арес

3. София

3. София Спорт

3. Талант

3. Витоша 13

4. Барокко

4. Левски-Раковски

4. Елит-София

4. Спартак

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

I.1. Левски

I.4. Барокко

I

16.05.

09:30

23:0

I.2. Олимпия ФК-Сф

I.3. София

I

16.05.

10:30

21:0

II.1. Национал

II.4. Левски-Раковски

I

16.05.

11:30

23:2

I.1. Левски

I.2. Олимпия ФК-Сф

I

16.05.

12:30

3:0

 

 

 

 

 

 

ОТКРИВАНЕ НА ТУРНИРА

 

 

 

 

 

 

 

I.4. Барокко

I.3. София

I

16.05.

13:30

2:5

II.4. Левски-Раковски

II.3. София Спорт

I

16.05.

14:30

1:5

II.1. Национал

II.2. ДИТ София   

I

16.05.

15:30

3:0

III.1. Славия 

III.4. Елит-София

I

16.05.

16:30

5:0

     

 

   

II.2. ДИТ София   

II.3. София Спорт

I

16.05.

17:30

6:1

III.2. Лъвчета

III.3. Талант

I

16.05.

18:30

1:7

 

 

 

 

 

 

IV.1. ЦСКА-София

IV.4. Спартак

I

17.05.

09:30

3:0

IV.2. Арес

IV.3. Витоша 13

I

17.05.

10:30

4:2

III.4. Елит-София

III.3. Талант

I

17.05.

11:30

1:7

IV.4. Спартак

IV.3. Витоша 13

I

17.05.

12:30

1:0

IV.1. ЦСКА-София

IV.2. Арес

I

17.05.

13:30

6:2

III.1. Славия

III.2. Лъвчета

I

17.05.

14:30

14:0

 

 

 

 

 

 

I.2. Олимпия ФК-Сф

I.4. Барокко

I

17.05.

15:30

6:1

I.3. София

I.1. Левски

I

17.05.

16:30

0:25

II.2. ДИТ София   

II.4. Левски-Раковски

I

17.05.

17:30

14:1

II.3. София Спорт

II.1. Национал

I

17.05.

18:30

0:12

 

 

 

 

 

 

III.2. Лъвчета

III.4. Елит-София

I

18.05.

09:30

3:4

III.3. Талант

III.1. Славия

I

18.05.

10:30

0:2

IV.2. Арес

IV.4. Спартак

I

18.05.

11:30

1:1

IV.3. Витоша 13

IV.1. ЦСКА-София

I

18.05.

12:30

0:5

 

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

I ГРУПА

II ГРУПА

III ГРУПА

IV ГРУПА

1 Левски

1 Национал

1 Славия

1 ЦСКА-София

2 Олимпия ФК-Сф

2 ДИТ София   

2 Талант

2 Арес

3 София

3 София Спорт

3 Елит-София

3 Спартак

4 Барокко

4 Левски-Раковски

4 Лъвчета

4 Витоша 13

                                   

ЗА КЛАСИРАНЕ 13 – 16 МЯСТО

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

I.4. Барокко

III.4. Лъвчета

I

18.05.

13:30

1:4

II.4. Левски-Раковски

IV.4. Витоша 13

I

18.05.

14:30

0:9

 

 

ЗА КЛАСИРАНЕ 9 – 12 МЯСТО

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

I.3. София

III.3. Елит-София

I

18.05.

15:30

3:0 сл.

II.3. София Спорт

IV.3. Спартак

I

18.05.

16:30

3:2

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І.1.    Левски

ІІI.1.   Славия

I

18.05.

17:30

5:0

ІІ.1.   Национал

ІV.1.    ЦСКА-София

I

18.05.

18:30

6:0

 

 

ЗА КЛАСИРАНЕ 5 – 8 МЯСТО

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

I.2. Олимпия ФК-Сф

III.2. Талант

I

19.05.

09:30

5:1

II.2. ДИТ София   

IV.2. Арес

I

19.05.

10:30

3:1

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

Славия

ЦСКА-София

I

19.05.

11:30

3:0

           

 

 

Ф  И  Н  А  Л

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

Левски

Национал

I

19.05.

12:30

6:2

           

 

К Л А С И Р А Н Е:

 

1 място

Левски

9 място

София

2 място

Национал

10 място

София Спорт

3 място

Славия

11 място

Спартак

4 място

ЦСКА-София

12 място

Витоша 13

5 място

Олимпия ФК-Сф

13 място

Лъвчета

 6 място

ДИТ София

14 място

Барокко

7 място

Арес

15 място

Левски-Раковски

8 място

Талант

16 място

Елит-София

 

Методическа конференция

СК при ЗС на БФС - София  съобщава, че на 29 май (сряда), 2019 г. от 18.30 ч., в зала "Родина" на НС "Васил Левски", ще се проведе последната за сезона методическа конференция на футболните съдии от гр.София. Присъствието е задължително!