Турнир по футбол 5 за подготвителна група деца 2011г. 7, 8 и 9.12.2018г., НСА "Васил Левски"

ЗС на БФС гр.София организира Коледен турнир по футбол 5 за подготвителна група деца родени 2011 г. Срещите ще се играят на 7, 8 и 9 декември на два терена на покритото футболно игрище (балона) на НСА "Васил Левски".
В проявата ще участват отборите на Барокко, Барса БГ, Локомотив София 1929, Победа 2013, Сердика, ОФК София, София Спорт, Спартак 71, Талант и Тигрите.

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Талант

1. Спартак 71

2. Сердика

2. Тигрите

3. Барокко

3. Локомотив Сф 1929

4. София Спорт

4. ОФК София

5. Барса БГ

5. Победа 2013

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І.2. Сердика

I.5. Барса БГ

I

07.12.

14.00

 

I.3. Барокко

I.4 София Спорт

II

07.12.

14.00

 

ІI.2. Тигрите

II.5. Победа 2013

I

07.12.

15.00

 

II.3. Локомотив Сф

II.4 ОФК София

II

07.12.

15.00

 

I.5. Барса БГ

I.3. Барокко

I

07.12.

16.00

 

I.1. Талант

I.2. Сердика

II

07.12.

16.00

 

II.5. Победа 2013

II.3. Локомотив Сф

I

07.12.

17.00

 

II.1. Спартак 71

II.2. Тигрите

II

07.12.

17.00

 

 

 

 

 

 

 

І.3. Барокко

I.1. Талант

I

08.12.

10.00

 

I.4 София Спорт

I.5 Барса БГ

II

08.12.

10.00

 

IІ.3. Локомотив Сф

II.1. Спартак 71

I

08.12.

11.00

 

II.4 ОФК София

II.5 Победа 2013

II

08.12.

11.00

 

I.1.  Талант  

I.4. София Спорт

I

08.12.

12.00

 

I.2. Сердика

I.3. Барокко

II

08.12.

12.00

 

II.1.  Спартак 71  

II.4. ОФК София

I

08.12.

13.00

 

II.2. Тигрите

II.3. Локомотив Сф

II

08.12.

13.00

 

 

 

 

 

 

 

I.4. София Спорт

I.2. Сердика

I

09.12.

10.00

 

II.4. ОФК София

II.2. Тигрите

II

09.12.

10.00

 

I.5. Барса БГ

I.I. Талант

I

09.12.

11.00

 

II.5. Победа 2013

II.I. Спартак 71

II

09.12.

11.00

 

 

С Р Е Щ А   за   9 - 10  място

терен

ДАТА

ЧАС

 

 

 

II

09.12.

12.00

 

           

 

 

С Р Е Щ А   за   7 - 8  място

терен

ДАТА

ЧАС

 

 

 

I

09.12.

12.00

 

           

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І    

2. ІІ  

I

09.12.

13.00

 

2. І     

1. ІІ    

II

09.12.

13.00

 

 

Среща за 5-6 място

терен

ДАТА

ЧАС

 

 

 

II

09.12.

14.00

 

           

 

 

Среща за 3-4 място

терен

ДАТА

ЧАС

 

 

 

I

09.12.

14.00

 

           

 

 

Ф  И  Н  А  Л

терен

ДАТА

ЧАС

 

 

 

I

09.12.

15:00

 

 

На заелите от първо до трето място отбори  ще бъдат връчени купи. Всички участници ще получат медали, а отборите топки. За малките футболисти ще бъдат осигурени кроасани и минерална вода.