Талант и Национал спечелиха турнира по футбол 5 за подготвителна група деца родени 2011 г.

Във финалните двубои в група „А“ Национал се наложи над Левски с убедителен резултат 4:0. В група „Б“ Талант победиха Арес с 4:3. Трети в групите са съответно Олимпия ФК победил Славия с 4:1 и Спорт за всички наложили се над ОФК София с резултат 4:1.

Турнирът организиран от ЗС на БФС – София по случай деня на детето се проведе в рамките на три дни на терените на Мини футболен комплекс „Надежда“ София. Участие взеха малките възпитаници от 20 футболни клуба. Барса БГ, Витоша 13, ДИТ София, Левски, Локомотив София 1929, Лъвчета, Национал, Олимпия ФК София, Славия, София Спорт, Арес, Барокко, Вива, Левски-Раковски, ОФК София, Спартак, Спартак 71, Спорт за Всички, Талант и Тигрите.

Победителите бяха наградени от представители на ЗС на БФС – София с купи, медали, спортни екипи и футболни топки.

Резултати и крайно класиране:

Т У Р Н И Р

ПО ФУТБОЛ 5 ГРУПА „А“ ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА, РОДЕНИ 2011 ГОДИНА,

01, 02 и 03.06.2019 г., МИНИ ФУТБОЛЕН КОМПЛЕКС „НАДЕЖДА“ - СОФИЯ

 

                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

  1. Барса БГ
  2. Витоша 13
  3. ДИТ София
  4. Левски
  5. Локомотив София 1929
  6. Лъвчета
  7. Национал
  8. Олимпия ФК София
  9. Славия
  10. София Спорт

 

 

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Левски

1. Олимпия ФК София

2. Славия

2. Национал

3. ДИТ София

3. Лъвчета

4. София Спорт

4. Барса БГ

5. Локомотив София 1929

5. Витоша 13

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І. 1. Левски

I.5. Локомотив Сф 1929

III

01.06.

10.00

11:3

І .2. Славия

I.3. ДИТ София

III

01.06.

11.00

6:1

І. 1. Левски

I.4. София Спорт

III

01.06.

12.00

11:0

І. 2. Славия

I.5. Локомотив Сф 1929

III

01.06.

13.00

5:1

ІІ. 1. Олимпия ФК София

II.5 Витоша 13

III

01.06.

14.00

5:0

ІІ. 2. Национал

II.3. Лъвчета

III

01.06.

15.00

4:2

ІІ. 1. Олимпия ФК София

II4. Барса БГ

III

01.06.

16.00

4:1

ІІ. 2. Национал

II.5. Витоша 13

III

01.06.

17.00

14:0

 

 

 

 

 

 

І. 3. ДИТ София

I.1. Левски

III

02.06.

10.00

0:12

І. 2. Славия

I.4. София Спорт

III

02.06.

11.00

5:1

I.3. ДИТ София

I.5. Локомотив Сф 1929

III

02.06.

12.00

2:4

I.1. Левски

I.2. Славия

III

02.06.

13.00

4:0

ІI.3. Лъвчета

II.1. Олимпия ФК София

III

02.06.

14.00

1:3

II.2. Национал

II.4. Барса БГ

III

02.06.

15.00

3:1

II.3. Лъвчета

II.5. Витоша 13

III

02.06.

16.00

1:0

II.1. Олимпия ФК София

II.2. Национал

III

02.06.

17.00

6:2

 

 

 

 

 

 

I.4. София Спорт

I.3. ДИТ София

III

03.06.

10.00

1:0

II.4. Барса БГ

II.3. Лъвчета

III

03.06.

11.00

2:2

I.5. Локомотив Сф 1929

I.4. София Спорт

III

03.06.

12.00

2:0

II.5. Витоша 13

II.4. Барса БГ

III

03.06.

13.00

1:10

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

 

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Левски

1. Национал

2. Славия

2. Олимпия ФК София

3. Локомотив Сф 1929

3. Барса БГ

4. София Спорт

4. Лъвчета

5. ДИТ София

5. Витоша 13

 

 

 

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І     Левски

2. ІІ    Олимпия ФК Сф

III

03.06.

14.00

5:1

2. І     Славия

1. ІІ    Национал

III

03.06.

15.00

2:3

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

терен

ДАТА

ЧАС

 

Олимпия ФК Сф

Славия

III

03.06.

16.00

4:1

           

 

 

Ф  И  Н  А  Л

терен

ДАТА

ЧАС

 

Левски

Национал

III

03.06.

17:00

1:4

           

 

 

 

 

К Р А Й Н О   К Л А С И Р А Н Е:

 

                                                І    място                   -           Национал

                                                ІІ   място                   -           Левски

                                                ІІІ  място                   -           Олимпия ФК Сф

                                                ІV  място                  -           Славия

Т У Р Н И Р

ПО ФУТБОЛ 5 ГРУПА „Б“ ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА, РОДЕНИ 2011 ГОДИНА,

01, 02 и 03.06.2019 г., МИНИ ФУТБОЛЕН КОМПЛЕКС „НАДЕЖДА“ - СОФИЯ

 

                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

  1. Арес
  2. Барокко
  3. Вива
  4. Левски-Раковски
  5. ОФК София
  6. Спартак
  7. Спартак 71
  8. Спорт за Всички
  9. Талант
  10. Тигрите

 

 

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Арес

1. Тигрите

2. Барокко

2. Талант

3. Спартак

3. Левски-Раковски

4. ОФК София

4. Спорт за Всички

5. Вива

5. Спартак 71

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І. 1. Арес

I.5. Вива

I

01.06.

10.00

2:3

І .2. Барокко

I.3. Спартак

I

01.06.

11.00

2:1

І. 1. Арес

I.4. ОФК София

I

01.06.

12.00

6:2

І. 2.  Барокко

I.5. Вива

I

01.06.

13.00

2:2

ІІ. 1. Тигрите

II.5. Спартак 71

I

01.06.

14.00

16:0

ІІ. 2. Талант

II.3. Левски-Раковски

I

01.06.

15.00

2:0

ІІ. 1. Тигрите

II4. Спорт за Всички

I

01.06.

16.00

3:3

ІІ. 2. Талант

II.5. Спартак 71

I

01.06.

17.00

8:1

 

 

 

 

 

 

І. 3. Спартак

I.1. Арес

I

02.06.

10.00

1:5

І. 2. Барокко

I.4. ОФК София

I

02.06.

11.00

2:3

I.3. Спартак

I.5. Вива

I

02.06.

12.00

2:2

I.1. Арес

I.2. Барокко

I

02.06.

13.00

4:1

ІI.3. Левски-Раковски

II.1. Тигрите

I

02.06.

14.00

2:1

II.2. Талант

II.4. Спорт за Всички

I

02.06.

15.00

4:3

II.3. Левски-Раковски

II.5. Спартак 71

I

02.06.

16.00

3:0

II.1. Тигрите

II.2. Талант

I

02.06.

17.00

1:4

 

 

 

 

 

 

I.4. ОФК София

I.3. Спартак

I

03.06.

10.00

0:6

II.4. Спорт за Всички

II.3. Левски-Раковски

I

03.06.

11.00

3:2

I.5. Вива

I.4. ОФК София

I

03.06.

12.00

1:3

II.5. Спартак 71

II.4. Спорт за Всички

I

03.06.

13.00

0:3

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

 

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Арес

1. Талант

2. ОФК София

2. Спорт за всички

3. Вива

3. Левски-Раковски

4. Барокко

4. Тигрите

5. Спартак

5. Спартак 71

 

 

 

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І     Арес

2. ІІ    Спорт за всички

I

03.06.

14.00

7:1

2. І     ОФК София

1. ІІ    Талант

I

03.06.

15.00

3:7

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

терен

ДАТА

ЧАС

 

Спорт за всички

ОФК София

I

03.06.

16.00

4:1

           

 

 

Ф  И  Н  А  Л

терен

ДАТА

ЧАС

 

Арес

Талант

I

03.06.

17:00

3:4

           

 

 

 

 

К Р А Й Н О   К Л А С И Р А Н Е:

 

                                                І    място                   -           Талант

                                                ІІ   място                   -           Арес

                                                ІІІ  място                   -           Спорт за всички

                                                ІV  място                  -           ОФК София

Турнир по футбол 5 за подготвителна група деца родени 2011 г.

ЗС на БФС – София, организира турнир по футбол 5 за подготвителна група деца родени 2011 г. Тридневната надпревара ще се проведе на терените на Мини футболен комплекс „Надежда“ София от 1 до 3 юни. Участие ще вземат деца от 20 футболни клуба, разпределени в две групи.

Т У Р Н И Р

ПО ФУТБОЛ 5 ГРУПА „А“ ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА, РОДЕНИ 2011 ГОДИНА,

01, 02 и 03.06.2019 г., МИНИ ФУТБОЛЕН КОМПЛЕКС „НАДЕЖДА“ - СОФИЯ

 

                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

  1. Барса БГ
  2. Витоша 13
  3. ДИТ София
  4. Левски
  5. Локомотив София 1929
  6. Лъвчета
  7. Национал
  8. Олимпия ФК София
  9. Славия
  10. София Спорт

 

 

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Левски

1. Олимпия ФК София

2. Славия

2. Национал

3. ДИТ София

3. Лъвчета

4. София Спорт

4. Барса БГ

5. Локомотив София 1929

5. Витоша 13

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І. 1. Левски

I.5. Локомотив Сф 1929

III

01.06.

10.00

 

І .2. Славия

I.3. ДИТ София

III

01.06.

11.00

 

І. 1. Левски

I.4. София Спорт

III

01.06.

12.00

 

І. 2. Славия

I.5. Локомотив Сф 1929

III

01.06.

13.00

 

ІІ. 1. Олимпия ФК София

II.5 Витоша 13

III

01.06.

14.00

 

ІІ. 2. Национал

II.3. Лъвчета

III

01.06.

15.00

 

ІІ. 1. Олимпия ФК София

II4. Барса БГ

III

01.06.

16.00

 

ІІ. 2. Национал

II.5. Витоша 13

III

01.06.

17.00

 

 

 

 

 

 

 

І. 3. ДИТ София

I.1. Левски

III

02.06.

10.00

 

І. 2. Славия

I.4. София Спорт

III

02.06.

11.00

 

I.3. ДИТ София

I.5. Локомотив Сф 1929

III

02.06.

12.00

 

I.1. Левски

I.2. Славия

III

02.06.

13.00

 

ІI.3. Лъвчета

II.1. Олимпия ФК София

III

02.06.

14.00

 

II.2. Национал

II.4. Барса БГ

III

02.06.

15.00

 

II.3. Лъвчета

II.5. Витоша 13

III

02.06.

16.00

 

II.1. Олимпия ФК София

II.2. Национал

III

02.06.

17.00

.

 

 

 

 

 

 

I.4. София Спорт

I.3. ДИТ София

III

03.06.

10.00

 

II.4. Барса БГ

II.3. Лъвчета

III

03.06.

11.00

 

I.5. Локомотив Сф 1929

I.4. София Спорт

III

03.06.

12.00

 

II.5. Витоша 13

II.4. Барса БГ

III

03.06.

13.00

 

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

 

I ГРУПА

II ГРУПА

1.

1.

2.

2.

3.

3.

4.

4.

5.

5.

 

 

 

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І    

2. ІІ   

III

03.06.

14.00

 

2. І     

1. ІІ    

III

03.06.

15.00

 

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

терен

ДАТА

ЧАС

 

 

 

III

03.06.

16.00

 

           

 

 

Ф  И  Н  А  Л

терен

ДАТА

ЧАС

 

 

 

III

03.06.

17:00

 

           

 

 

 

 

К Р А Й Н О   К Л А С И Р А Н Е:

 

                                                І    място                   -          

                                                ІІ   място                   -                      

                                                ІІІ  място                   -                                              

                                                ІV  място                  -          

 

Т У Р Н И Р

ПО ФУТБОЛ 5 ГРУПА „Б“ ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА, РОДЕНИ 2011 ГОДИНА,

01, 02 и 03.06.2019 г., МИНИ ФУТБОЛЕН КОМПЛЕКС „НАДЕЖДА“ - СОФИЯ

 

                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

  1. Арес
  2. Барокко
  3. Вива
  4. Левски-Раковски
  5. ОФК София
  6. Спартак
  7. Спартак 71
  8. Спорт за Всички
  9. Талант
  10. Тигрите

 

 

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Арес

1. Тигрите

2. Барокко

2. Талант

3. Спартак

3. Левски-Раковски

4. ОФК София

4. Спорт за Всички

5. Вива

5. Спартак 71

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І. 1. Арес

I.5. Вива

I

01.06.

10.00

 

І .2. Барокко

I.3. Спартак

I

01.06.

11.00

 

І. 1. Арес

I.4. ОФК София

I

01.06.

12.00

 

І. 2.  Барокко

I.5. Вива

I

01.06.

13.00

 

ІІ. 1. Тигрите

II.5. Спартак 71

I

01.06.

14.00

 

ІІ. 2. Талант

II.3. Левски-Раковски

I

01.06.

15.00

 

ІІ. 1. Тигрите

II4. Спорт за Всички

I

01.06.

16.00

 

ІІ. 2. Талант

II.5. Спартак 71

I

01.06.

17.00

 

 

 

 

 

 

 

І. 3. Спартак

I.1. Арес

I

02.06.

10.00

 

І. 2. Барокко

I.4. ОФК София

I

02.06.

11.00

 

I.3. Спартак

I.5. Вива

I

02.06.

12.00

 

I.1. Арес

I.2. Барокко

I

02.06.

13.00

 

ІI.3. Левски-Раковски

II.1. Тигрите

I

02.06.

14.00

 

II.2. Талант

II.4. Спорт за Всички

I

02.06.

15.00

 

II.3. Левски-Раковски

II.5. Спартак 71

I

02.06.

16.00

 

II.1. Тигрите

II.2. Талант

I

02.06.

17.00

.

 

 

 

 

 

 

I.4. ОФК София

I.3. Спартак

I

03.06.

10.00

 

II.4. Спорт за Всички

II.3. Левски-Раковски

I

03.06.

11.00

 

I.5. Вива

I.4. ОФК София

I

03.06.

12.00

 

II.5. Спартак 71

II.4. Спорт за Всички

I

03.06.

13.00

 

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

 

I ГРУПА

II ГРУПА

1.

1.

2.

2.

3.

3.

4.

4.

5.

5.

 

 

 

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

терен

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І    

2. ІІ   

I

03.06.

14.00

 

2. І     

1. ІІ    

I

03.06.

15.00

 

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

терен

ДАТА

ЧАС

 

 

 

I

03.06.

16.00

 

           

 

 

Ф  И  Н  А  Л

терен

ДАТА

ЧАС

 

 

 

I

03.06.

17:00

 

           

 

 

 

 

К Р А Й Н О   К Л А С И Р А Н Е:

 

                                                І    място                   -          

                                                ІІ   място                   -                      

                                                ІІІ  място                   -                                              

                                                ІV  място                  -          

Резултати и класиране Купа „Проф. Иван Славков“

Т У Р Н И Р

 

ПО ФУТБОЛ 7 ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА РОДЕНИ 2010 ГОДИНА,

 16, 17, 18 и 19.05.2019 г., МИНИ ФУТБОЛЕН КОМПЛЕКС „НАДЕЖДА“, СОФИЯ

 

КУПА „ПРОФ. ИВАН СЛАВКОВ“

 

УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

 

Арес, Барокко, Витоша 13, ДИТ София, Елит-София, Левски, Левски-Раковски, Лъвчета, Национал, Олимпия ФК-София, София, София Спорт, Славия, Спартак, Талант, ЦСКА-София

 

П Р О Г Р А М А

 

I група

II група

III група

IV група

1. Левски

1. Национал

1. Славия 

1. ЦСКА-София

2. Олимпия ФК-Сф

2. ДИТ София   

2. Лъвчета

2. Арес

3. София

3. София Спорт

3. Талант

3. Витоша 13

4. Барокко

4. Левски-Раковски

4. Елит-София

4. Спартак

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

I.1. Левски

I.4. Барокко

I

16.05.

09:30

23:0

I.2. Олимпия ФК-Сф

I.3. София

I

16.05.

10:30

21:0

II.1. Национал

II.4. Левски-Раковски

I

16.05.

11:30

23:2

I.1. Левски

I.2. Олимпия ФК-Сф

I

16.05.

12:30

3:0

 

 

 

 

 

 

ОТКРИВАНЕ НА ТУРНИРА

 

 

 

 

 

 

 

I.4. Барокко

I.3. София

I

16.05.

13:30

2:5

II.4. Левски-Раковски

II.3. София Спорт

I

16.05.

14:30

1:5

II.1. Национал

II.2. ДИТ София   

I

16.05.

15:30

3:0

III.1. Славия 

III.4. Елит-София

I

16.05.

16:30

5:0

     

 

   

II.2. ДИТ София   

II.3. София Спорт

I

16.05.

17:30

6:1

III.2. Лъвчета

III.3. Талант

I

16.05.

18:30

1:7

 

 

 

 

 

 

IV.1. ЦСКА-София

IV.4. Спартак

I

17.05.

09:30

3:0

IV.2. Арес

IV.3. Витоша 13

I

17.05.

10:30

4:2

III.4. Елит-София

III.3. Талант

I

17.05.

11:30

1:7

IV.4. Спартак

IV.3. Витоша 13

I

17.05.

12:30

1:0

IV.1. ЦСКА-София

IV.2. Арес

I

17.05.

13:30

6:2

III.1. Славия

III.2. Лъвчета

I

17.05.

14:30

14:0

 

 

 

 

 

 

I.2. Олимпия ФК-Сф

I.4. Барокко

I

17.05.

15:30

6:1

I.3. София

I.1. Левски

I

17.05.

16:30

0:25

II.2. ДИТ София   

II.4. Левски-Раковски

I

17.05.

17:30

14:1

II.3. София Спорт

II.1. Национал

I

17.05.

18:30

0:12

 

 

 

 

 

 

III.2. Лъвчета

III.4. Елит-София

I

18.05.

09:30

3:4

III.3. Талант

III.1. Славия

I

18.05.

10:30

0:2

IV.2. Арес

IV.4. Спартак

I

18.05.

11:30

1:1

IV.3. Витоша 13

IV.1. ЦСКА-София

I

18.05.

12:30

0:5

 

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

I ГРУПА

II ГРУПА

III ГРУПА

IV ГРУПА

1 Левски

1 Национал

1 Славия

1 ЦСКА-София

2 Олимпия ФК-Сф

2 ДИТ София   

2 Талант

2 Арес

3 София

3 София Спорт

3 Елит-София

3 Спартак

4 Барокко

4 Левски-Раковски

4 Лъвчета

4 Витоша 13

                                   

ЗА КЛАСИРАНЕ 13 – 16 МЯСТО

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

I.4. Барокко

III.4. Лъвчета

I

18.05.

13:30

1:4

II.4. Левски-Раковски

IV.4. Витоша 13

I

18.05.

14:30

0:9

 

 

ЗА КЛАСИРАНЕ 9 – 12 МЯСТО

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

I.3. София

III.3. Елит-София

I

18.05.

15:30

3:0 сл.

II.3. София Спорт

IV.3. Спартак

I

18.05.

16:30

3:2

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І.1.    Левски

ІІI.1.   Славия

I

18.05.

17:30

5:0

ІІ.1.   Национал

ІV.1.    ЦСКА-София

I

18.05.

18:30

6:0

 

 

ЗА КЛАСИРАНЕ 5 – 8 МЯСТО

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

I.2. Олимпия ФК-Сф

III.2. Талант

I

19.05.

09:30

5:1

II.2. ДИТ София   

IV.2. Арес

I

19.05.

10:30

3:1

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

Славия

ЦСКА-София

I

19.05.

11:30

3:0

           

 

 

Ф  И  Н  А  Л

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

Левски

Национал

I

19.05.

12:30

6:2

           

 

К Л А С И Р А Н Е:

 

1 място

Левски

9 място

София

2 място

Национал

10 място

София Спорт

3 място

Славия

11 място

Спартак

4 място

ЦСКА-София

12 място

Витоша 13

5 място

Олимпия ФК-Сф

13 място

Лъвчета

 6 място

ДИТ София

14 място

Барокко

7 място

Арес

15 място

Левски-Раковски

8 място

Талант

16 място

Елит-София

 

Купа „Проф. Иван Славков“

Т У Р Н И Р

ПО ФУТБОЛ 7 ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА РОДЕНИ 2010 ГОДИНА,

 16, 17, 18 и 19.05.2019 г., МИНИ ФУТБОЛЕН КОМПЛЕКС „НАДЕЖДА“, СОФИЯ

 

КУПА „ПРОФ. ИВАН СЛАВКОВ“

 

УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

 

Арес, Барокко, Витоша 13, ДИТ София, Елит-София, Левски, Левски-Раковски, Лъвчета, Национал, Олимпия ФК-София, София, София Спорт, Славия, Спартак, Талант, ЦСКА-София


П Р О Г Р А М А

 

I група

II група

III група

IV група

1. Левски

1. Национал

1. Славия 

1. ЦСКА-София

2. Олимпия ФК-Сф

2. ДИТ София   

2. Лъвчета

2. Арес

3. София

3. София Спорт

3. Талант

3. Витоша 13

4. Барокко

4. Левски-Раковски

4. Елит-София

4. Спартак

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

I.1. Левски

I.4. Барокко

I

16.05.

09:30

 

I.2. Олимпия ФК-Сф

I.3. София

I

16.05.

10:30

 

II.1. Национал

II.4. Левски-Раковски

I

16.05.

11:30

 

I.1. Левски

I.2. Олимпия ФК-Сф

I

16.05.

12:30

 

 

 

 

 

 

 

ОТКРИВАНЕ НА ТУРНИРА

 

 

 

 

 

 

 

I.4. Барокко

I.3. София

I

16.05.

13:30

 

II.4. Левски-Раковски

II.3. София Спорт

I

16.05.

14:30

 

II.1. Национал

II.2. ДИТ София   

I

16.05.

15:30

 

III.1. Славия 

III.4. Елит-София

I

16.05.

16:30

 

     

 

   

II.2. ДИТ София   

II.3. София Спорт

I

16.05.

17:30

 

III.2. Лъвчета

III.3. Талант

I

16.05.

18:30

 

 

 

 

 

 

 

IV.1. ЦСКА-София

IV.4. Спартак

I

17.05.

09:30

 

IV.2. Арес

IV.3. Витоша 13

I

17.05.

10:30

 

III.4. Елит-София

III.3. Талант

I

17.05.

11:30

 

IV.4. Спартак

IV.3. Витоша 13

I

17.05.

12:30

 

IV.1. ЦСКА-София

IV.2. Арес

I

17.05.

13:30

 

III.1. Славия

III.2. Лъвчета

I

17.05.

14:30

 

 

 

 

 

 

 

I.2. Олимпия ФК-Сф

I.4. Барокко

I

17.05.

15:30

 

I.3. София

I.1. Левски

I

17.05.

16:30

 

II.2. ДИТ София   

II.4. Левски-Раковски

I

17.05.

17:30

 

II.3. София Спорт

II.1. Национал

I

17.05.

18:30

 

 

 

 

 

 

 

III.2. Лъвчета

III.4. Елит-София

I

18.05.

09:30

 

III.3. Талант

III.1. Славия

I

18.05.

10:30

 

IV.2. Арес

IV.4. Спартак

I

18.05.

11:30

 

IV.3. Витоша 13

IV.1. ЦСКА-София

I

18.05.

12:30

 

 

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

I ГРУПА

II ГРУПА

III ГРУПА

IV ГРУПА

1

1

1

1

2

2

2

2

3

3

3

3

4

4

4

4

                                   

ЗА КЛАСИРАНЕ 13 – 16 МЯСТО

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

I.4.

III.4.

I

18.05.

13:30

 

II.4.

IV.4.

I

18.05.

14:30

 

 

 

ЗА КЛАСИРАНЕ 9 – 12 МЯСТО

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

I.3.

III.3.

I

18.05.

15:30

 

II.3.

IV.3.

I

18.05.

16:30

 

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

І.1.   

ІІI.1.  

I

18.05.

17:30

 

ІІ.1.  

ІV.1.   

I

18.05.

18:30

 

 

 

ЗА КЛАСИРАНЕ 5 – 8 МЯСТО

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

I.2.

III.2.

I

19.05.

09:30

 

II.2.

IV.2.

I

19.05.

10:30

 

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

   

I

19.05.

11:30

 

           

 

 

Ф  И  Н  А  Л

ТЕРЕН

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

   

I

19.05.

12:30

 

           

 

К Л А С И Р А Н Е:

 

1   място      -                                               9   място     -    

2   място      -                                               10 място      -   

3   място      -                                               11 място      -    

4   място      -                                               12 място      -    

5   място     -                                                13 място      -   

6   място     -                                                14 място      -    

7   място     -                                                15 място      -    

8   място     -                                                16 място      -    

                                                                                                                       

 

НАГРАЖДАВАНЕ И ЗАКРИВАНЕ НА ТУРНИРА    -    13.30 часа

Конкурс за покачване в по-горна ранглиста

На 8 май (сряда), 2019 г. ще се проведе конкурс за покачване в по - горна ранглиста. Всички номинирани съдии трябва да се явят в НСА в 10.30 ч.

Програма:

11.00 – 11.45 ч. – комбиниран теоретичен  тест;

11.45 – 12.00 ч. – почивка;

12.00 – 12.30 ч. – изпит по английски;

12.30 – 12.45 ч. – почивка;

12.45 – 13.15 ч. – измерване на съдиите;

13.15 – 14-00 ч. – подготовка за физически тест;

14.00 – 15.30 ч. – покриване на физически норматив.

Забележка:
1. Пътните разходи са за сметка на участниците.
2. На физическия норматив задължително явяване с:
Адмирал - черна фланелка, черни гащета и черна ветровка или
Спортика - тренировъчни гащета, фланелка и анцуг.

Участниците трябва да  представят медицински сертификат (валиден за една календарна година) и медицинска бележка от личен или спортен лекар, която важи за три дни.

СК при ЗС на БФС София си запазва правото за промени в датата, мястото и часа.

Междинен физически тест – Йо-йо и Ариет

На 23 април, 2019 г., от 13.00 ч., на изкуствения терен на НСА „Васил Левски“ ще се проведе междинният физически тест – „Йо-йо“ и „Ариет“. Тестът е за съдиите от ранглистите на 3 лига ЮЗГ – ръководещи и асистенти и съдиите от ранглистата на ДЮФ зона със звездичка, които имат право да получават наряди в 3 лига ЮЗГ. За ръководещите съдии тестът е „Йо-йо“ ниво 17.4. За асистентите е „Ариет“ ниво 14.5-3.

Забележка:
1. Пътните разходи са за сметка на участниците.
2. На физическия тест задължително явяване с:
Адмирал - черна фланелка, черни гащета и черна ветровка или
Спортика - тренировъчни гащета, фланелка и анцуг.

Участниците трябва да  представят медицински сертификат (валиден за една календарна година) и медицинска бележка от личен или спортен лекар, която важи за три дни.

СК при ЗС на БФС София си запазва правото за промени в датата, мястото и часа.

Семинар по Програма ментори-таланти

Съдийската комисия при ЗС на БФС гр.София проведе семинар по Програма ментори - таланти.

В състоялия се от 30 ноември до 1 декември в гр.Благоевград семинар участие взеха пет съдийски бригади ръководещи срещи в първенствата на Трета лига-ЮЗГ, Ю15, Ю19 и ДЮФ зона.

Една от бригадите е съставена изцяло от жени Кристина Георгиева, Анет Радулова и Джулиана Бутракова и е с ментор Илияна Богданова.

Останалите четири бригади са в състав:

Кристиян Терзийски, Емилиян Гулев и Иван Иванов с ментор Стефан Маринов;

Александър Вангелов, Борис Ненов и Владислав Павлов с ментор Огнян Пешев;

Мариян Гребенчарски, Георги Спасов и Тодор Вуков с ментор Никола Джугански и

Венцислав Митрев, Веселин Великов и Арлинд Субаши с ментор Петър Тончев.

Семинарът бе открит от Председателя на СК при ЗС на БФС гр.София Костадин Стоичков.

Бяха изнсени лекции от Милко Николов и Веселин Мишев на теми „Играта с ръка - критерии и санкции“ и „Инструктаж преди мача“.

Костадин Стоичков, Георги Игнатов, Тихомир Костовски, Йонко Гергов и менторите на петте бригади направиха видеонализи на срещи ръководени от Кристиян Терзийски, Кристина Георгиева, Венцислав Митрев, Мариян Гребенчарски и Александър Вангелов.

На съдиите участващи в Програмата бяха дадени насоки за развитие.