ЗОНАЛЕН СЪВЕТ - СОФИЯ
Състав на комисии   
Юноши старша ЗОНА - 1999/2000 - 10 кръг: 19.10.2017

Царско Село 2015 /София/

0 - 0

Септември /София/

Ботев-57 СУ София

1 - 0

Вихрен /Сандански/

Локомотив София 1929

1 - 0

Левски-Раковски /София/

Струмска Слава /Радомир/

2 - 3

ЦСКА 1948 /София/

Барокко /София/

6 - 2

Септември /Симитли/

Левски /София/

0 - 1

Миньор /Перник/

ДИТ София

2 - 4

Чавдар /Етрополе/

Оборище-Панагюрище

1 - 3

Витоша-Бистрица /София/

Сливнишки Герой /Сливница/

-

Почива

Хебър 1918 /Пазарджик/

-

Почива

 

В 10 кръг ФК Беласица /Петрич/ се отказа от по-нататъшно участие и всички изиграни футболни срещи до 9 кръг се анулират.

 

КЛАСИРАНЕ:

О Т Б О Р

М

П

Р

З

Голова разлика

Точки

 
 

1

Локомотив София 1929

9

7

2

0

24

2

23

 

2

Царско Село 2015 /София/

10

7

1

2

23

10

22

 

3

Ботев-57 СУ София

10

7

0

3

23

7

21

 

4

Левски /София/

8

6

1

1

31

2

19

 

5

Миньор /Перник/

10

6

0

4

19

19

18

 

6

Чавдар /Етрополе/

9

5

2

2

17

9

17

 

7

Септември /София/

9

5

2

2

19

10

17

 

8

Барокко /София/

8

5

1

2

23

16

16

 

9

Витоша-Бистрица /София/

9

4

3

2

11

9

15

 

10

Вихрен /Сандански/

9

4

2

3

19

17

14

 

11

Левски-Раковски /София/

9

3

2

4

12

14

11

 

12

ДИТ София

8

3

0

5

20

23

9

 

13

Хебър 1918 /Пазарджик/

9

2

3

4

8

11

9

 

14

Септември /Симитли/

10

2

2

6

16

31

8

 

15

Сливнишки Герой /Сливн./

9

2

1

6

10

21

7

 

16

ЦСКА 1948 /София/

9

1

0

8

10

23

3

 

17

Оборище-Панагюрище

8

0

1

7

4

29

1

 

18

Струмска Слава /Радомир/

9

0

1

8

8

44

1

 

19

Беласица /Петрич/

0

0

0

0

0

0

0

 


  
НАКАЗАНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЮНОШИ СТАРША ЗОНА - 10 кръг
 
СЪСТЕЗАТЕЛИ С НАТРУПАНИ ЖЪЛТИ КАРТОНИ:
ИМЕ ПФК/ФК Пореден Ж.К. ССП
       
 
ЗА ПОЛУЧЕН ЧЕРВЕН КАРТОН:
ИМЕ ПФК/ФК ПО ЧЛЕН ССП
ЛЪЧЕЗАР СТАНКОВ ФК ДИТ София 22(2),з) 1 среща
АЛЕКСАНДЪР САВОВ ФК Витоша-Бистрица/Сф/ 22(2),г) 3 срещи
БОРИСЛАВ НАЦЕВ ФК Левски-Раковски/Сф/ 22(2),а) 1 среща
ТОНИ ТОДОРОВ ФК Локомотив Сф 1929 22(2),г) 2 срещи
КРИСТИЯН ВУЧКОВ ПФК Септември /София/ 22(2),б) 1 среща
СТОЙНО ДАНКОВ ФКОборище-Панагюрище 22(2),а) 1 среща
АНГЕЛ УЗУНОВ ФКОборище-Панагюрище 22(2),а) 1 среща
ИВАН УЗУНОВ ФКОборище-Панагюрище 22(2),г) 3 срещи