ЗОНАЛЕН СЪВЕТ - СОФИЯ
Състав на комисии   
Юноши старша ЗОНА - 1999/2000 - 11 кръг: 22.10.2017

Чавдар /Етрополе/

6 - 1

Оборище-Панагюрище

Сливнишки Герой /Сливница/

1 - 0

ДИТ София

Септември /Симитли/

0 - 1

Левски /София/

ЦСКА 1948 /София/

1 - 2

Барокко /София/

Левски-Раковски /София/

6 - 0

Струмска Слава /Радомир/

Вихрен /Сандански/

3 - 1

Локомотив София 1929

Септември /София/

1 - 0

Ботев-57 СУ София

Хебър 1918 /Пазарджик/

0 - 0

Царско Село 2015 /София/

Миньор /Перник/

-

Почива

Витоша-Бистрица /София/

-

Почива

 

В 10 кръг ФК Беласица /Петрич/ се отказа от по-нататъшно участие и всички изиграни футболни срещи до 9 кръг се анулират.

 

КЛАСИРАНЕ:

О Т Б О Р

М

П

Р

З

Голова разлика

Точки

 
 

1

Локомотив София 1929

10

7

2

1

25

5

23

 

2

Царско Село 2015 /София/

11

7

2

2

23

10

23

 

3

Левски /София/

9

7

1

1

32

2

22

 

4

Ботев-57 СУ София

11

7

0

4

23

8

21

 

5

Чавдар /Етрополе/

10

6

2

2

23

10

20

 

6

Септември /София/

10

6

2

2

20

10

20

 

7

Барокко /София/

9

6

1

2

25

17

19

 

8

Миньор /Перник/

10

6

0

4

19

19

18

 

9

Вихрен /Сандански/

10

5

2

3

22

18

17

 

10

Витоша-Бистрица /София/

9

4

3

2

11

9

15

 

11

Левски-Раковски /София/

10

4

2

4

18

14

14

 

12

Хебър 1918 /Пазарджик/

10

2

4

4

8

11

10

 

13

Сливнишки Герой /Сливнл/

10

3

1

6

11

21

10

 

14

ДИТ София

9

3

0

6

20

24

9

 

15

Септември /Симитли/

11

2

2

7

16

32

8

 

16

ЦСКА 1948 /София/

10

1

0

9

11

25

3

 

17

Оборище-Панагюрище

9

0

1

8

5

35

1

 

18

Струмска Слава /Радомир/

10

0

1

9

8

50

1

 

19

Беласица /Петрич/

0

0

0

0

0

0

0

 


   
НАКАЗАНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЮНОШИ СТАРША ЗОНА - 11 кръг
 
СЪСТЕЗАТЕЛИ С НАТРУПАНИ ЖЪЛТИ КАРТОНИ:
ИМЕ ПФК/ФК Пореден Ж.К. ССП
СЛАВИ КОРЧЕВ ФК Септември /Симитли/ 5 1 среща
ДИМИТЪР АТАНАСОВ ФК Царско Село 2015 /Сф/ 5 1 среща
       
       
 
ЗА ПОЛУЧЕН ЧЕРВЕН КАРТОН:
ИМЕ ПФК/ФК ПО ЧЛЕН ССП
МАРТИН ПОДГОРСКИ ФК ВИХРЕН /Сандански/ 22(2),a/ 1 срещa
КОНИ-КАЛОЯН ВЕЛИКОВ ФК ЛОКОМОТИВ Сф 1929 22(2),г/ 3 срещи
ДАНИЕЛ ВАСИЛЕВ ПФК ЛЕВСКИ /София/ 22(2),а/ 1 среща
АНТОНИО АНЕВ ФК ХЕБЪР 1918 /Пз/ 22(2),г/ 2 срещи
ДОБРОМИР ЕРЕЛИЙСКИ ФК ОБОРИЩЕ-ПАНАГЮРИЩЕ 22(2),е/ 2 срещи