ЗОНАЛЕН СЪВЕТ - СОФИЯ
Състав на комисии   
Юноши старша ЗОНА - 1999/2000 - 12 кръг: 29.10.2017

Ботев-57 СУ София

0 - 2

Хебър 1918 /Пазарджик/

Локомотив София 1929

0 - 0

Септември /София/

Струмска Слава /Радомир/

2 - 2

Вихрен /Сандански/

Барокко /София/

2 - 0

Левски-Раковски /София/

Левски /София/

6 - 0

ЦСКА 1948 /София/

ДИТ София

2 - 2

Миньор /Перник/

Оборище-Панагюрище

0 - 1

Сливнишки Герой /Сливница/

Витоша-Бистрица /София/

2 - 2

Чавдар /Етрополе/

Септември /Симитли/

-

Почива

Царско Село 2015 /София/

-

Почива

 

В 10 кръг ФК Беласица /Петрич/ се отказа от по-нататъшно участие и всички изиграни футболни срещи до 9 кръг се анулират.

 

КЛАСИРАНЕ:

О Т Б О Р

М

П

Р

З

Голова разлика

Точки

 
 

1

Левски /София/

10

8

1

1

38

2

25

 

2

Локомотив София 1929

11

7

3

1

25

5

24

 

3

Царско Село 2015 /София/

11

7

2

2

23

10

23

 

4

Барокко /София/

10

7

1

2

27

17

22

 

5

Чавдар /Етрополе/

11

6

3

2

25

12

21

 

6

Септември /София/

11

6

3

2

20

10

21

 

7

Ботев-57 СУ София

12

7

0

5

23

10

21

 

8

Миньор /Перник/

11

6

1

4

21

21

19

 

9

Вихрен /Сандански/

11

5

3

3

24

20

18

 

10

Витоша-Бистрица /София/

10

4

4

2

13

11

16

 

11

Левски-Раковски /София/

11

4

2

5

18

16

14

 

12

Хебър 1918 /Пазарджик/

11

3

4

4

10

11

13

 

13

Сливнишки Герой /Сливн./

11

4

1

6

12

21

13

 

14

ДИТ София

10

3

1

6

22

26

10

 

15

Септември /Симитли/

11

2

2

7

16

32

8

 

16

ЦСКА 1948 /София/

11

1

0

10

11

31

3

 

17

Струмска Слава /Радомир/

11

0

2

9

10

52

2

 

18

Оборище-Панагюрище

10

0

1

9

5

36

1

 


  
НАКАЗАНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЮНОШИ СТАРША ЗОНА - 12 кръг
 
СЪСТЕЗАТЕЛИ С НАТРУПАНИ ЖЪЛТИ КАРТОНИ:
ИМЕ ПФК/ФК Пореден Ж.К. ССП
АНДРЕЙ ВИДЕНОВ ФК Локомотив Сф 1929 5 1 среща
 
ЗА ПОЛУЧЕН ЧЕРВЕН КАРТОН:
ИМЕ ПФК/ФК ПО ЧЛЕН ССП
АНТОНИО МИХОВ ФК Ботев-57 /София/ 22(2),а) 1 среща
ТЕОДОР НИКИФОРОВ ФК Сливнишки Герой/Сл./ 22(2),а) 1 среща
ИВАН ЦВЕТАНКОВ ФКОборище-Панагюрище 22(2),а) 1 среща
АТАНАС СИДЕРОВ ФК Вихрен /Сандански/ 22(2),г) 3 срещи
АЛЕКСАНДЪР КОСТОВ ФК Струмска Слава /Рад./ 22(2),а) 1 среща
МАРТИН НИКОЛОВ ФК Струмска Слава /Рад./ 22(2),г) 3 срещи
ХРИСТИАН ЗАРКОВ ФК Хебър 1918 /Пз/ 22(2),а) 1 среща