ЗОНАЛЕН СЪВЕТ - СОФИЯ
Състав на комисии   
Юноши старша ЗОНА - 1999/2000 - 13 кръг: 05.11.2017

Сливнишки Герой /Сливница/

1 - 0

Витоша-Бистрица /София/

Миньор /Перник/

7 - 1

Оборище-Панагюрище

Септември /Симитли/

0 - 4

ДИТ София

Левски-Раковски /София/

0 - 1

Левски /София/

Вихрен /Сандански/

3 - 1

Барокко /София/

Септември /София/

3 - 0

Струмска Слава /Радомир/

Хебър 1918 /Пазарджик/

1 - 2

Локомотив София 1929

Царско Село 2015 /София/

2 - 1

Ботев-57 СУ София

ЦСКА 1948 /София/

-

Почива

Чавдар /Етрополе/

-

Почива

 

В 10 кръг ФК Беласица /Петрич/ се отказа от по-нататъшно участие и всички изиграни футболни срещи до 9 кръг се анулират.

 

КЛАСИРАНЕ:

О Т Б О Р

М

П

Р

З

Голова разлика

Точки

 
 

1

Левски /София/

11

9

1

1

39

2

28

 

2

Локомотив София 1929

12

8

3

1

27

6

27

 

3

Царско Село 2015 /София/

12

8

2

2

25

11

26

 

4

Септември /София/

12

7

3

2

23

10

24

 

5

Миньор /Перник/

12

7

1

4

28

22

22

 

6

Барокко /София/

11

7

1

3

28

20

22

 

7

Ботев-57 СУ София

13

7

0

6

24

12

21

 

8

Чавдар /Етрополе/

11

6

3

2

25

12

21

 

9

Вихрен /Сандански/

12

6

3

3

27

21

21

 

10

Сливнишки Герой /Сливн./

12

5

1

6

13

21

16

 

11

Витоша-Бистрица /София/

11

4

4

3

13

12

16

 

12

Левски-Раковски /София/

12

4

2

6

18

17

14

 

13

ДИТ София

11

4

1

6

26

26

13

 

14

Хебър 1918 /Пазарджик/

12

3

4

5

11

13

13

 

15

Септември /Симитли/

12

2

2

8

16

36

8

 

16

ЦСКА 1948 /София/

11

1

0

10

11

31

3

 

17

Струмска Слава /Радомир/

12

0

2

10

10

55

2

 

18

Оборище-Панагюрище

11

0

1

10

6

43

1

 


   
НАКАЗАНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЮНОШИ СТАРША ЗОНА - 13 кръг
 
СЪСТЕЗАТЕЛИ С НАТРУПАНИ ЖЪЛТИ КАРТОНИ:
ИМЕ ПФК/ФК Пореден Ж.К. ССП
ГЕОРГИ МАРКОВ ФК Сливнишки Герой 5 1 среща
СТАНИСЛАВ ШАРЛИЙСКИ ФК Царско Село 2015 /Сф/ 5 1 среща
ДИМИТЪР ВЕЛКОВ ФК Витоша-Бистрица /Сф/ 5 1 среща
 
ЗА ПОЛУЧЕН ЧЕРВЕН КАРТОН:
ИМЕ ПФК/ФК ПО ЧЛЕН ССП
КРИСТИЯН БОЖКОВ ФК Барокко /София/ 22(2),а/ 1 среща
ГЕОРГИ ТОЙЧЕВ ФК Барокко /София/ 22(2),а/ 1 среща
БОРИС БОРИСОВ ФК Септември /Симитли/ 22(2),б/ 1 среща
ХРИСТО ПЕТКОВ ФК Ботев-57 /София/ 22(2),б/ 1 среща